Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3.90 M33 problém


RedVous

Otázka

zdrvím chtěl jsem si dát do psp fat 3.90 M33. nedělám to poprvé, vím jak se to dělá a udělal jsem to i podle návodu ale někdy u 89% mi naskočilo The update failed

contact technical support for assistance (FFFFFFF7). co je za problém? díky moc

edit: a psp mi už nejde zaponout, dioda se rozsvítí jako že jede ale displey nic a po chvilce zhasne i dioda:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdrvím chtěl jsem si dát do psp fat 3.90 M33. nedělám to poprvé, vím jak se to dělá a udělal jsem to i podle návodu ale někdy u 89% mi naskočilo The update failed

contact technical support for assistance (FFFFFFF7). co je za problém? díky moc

edit: a psp mi už nejde zaponout, dioda se rozsvítí jako že jede ale displey nic a po chvilce zhasne i dioda:-(

Ze by brick...:roll:to je to samy jako kdyby si pri Update vyndal baterku...;):) jo a Recovery nejde??...to se mi jeste nikdy nestalo...nemel si treba spatny soubor...??Nebo treba me nekdy mozila prerusi stahovani souboru a pak je jen treba pulka archivu...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to je super, co ted s tím? ne všechno se stáhlo jak mělo i velikost souhlasía ani recovery nejede:-/

Ja bych rek ze jedine pandora...:!::roll::) Docela smula tohleto...:)http://console-forum.net/showthread.php?t=17627&highlight=Mapa

Takze tady si nekoho najdi...;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hm ty jsi dobry smatlak

Vzdyt to nemusi byt jeho vina mohlo se neco stat v PSP...i kdyz je mala sance tak prece jenom...;) Nebo taky mu mohlo koppirovani nebo stahovani poskodit cast souboru...;)Nemusi to byt jeho chyba...ovsem kdyby ted napsal ze vyndal baterku pri Updatu tak bych se asi smichy neudrzel:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vzdyt to nemusi byt jeho vina mohlo se neco stat v PSP...i kdyz je mala sance tak prece jenom...;) Nebo taky mu mohlo koppirovani nebo stahovani poskodit cast souboru...;)Nemusi to byt jeho chyba...ovsem kdyby ted napsal ze vyndal baterku pri Updatu tak bych se asi smichy neudrzel:D:D

neboj zas takový magor nejsem už jsem to dělal 3.52 na 3.71 a 3.80 a vždycky všechno vpohodě, něco se muselo stát s těmi soubory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu