Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DevHook


Pheonix123

Recommended Posts

Ahoj ,jsem tady nový a potřebuju poradit .Mam PSP ver. 1.50 - nový.Mam DevHook launcher mod 1.35 a vsechno mi faka jak ma ,vsechno tam spustim vcetne nejnovejsich her jako GTA Vice City Stories ,NFS Carbon...Ale mam problem ze mi vsechny hry jedou v nemcine...Kdyz stahnu jinou verzi devhooku (devicehook) tak mi to jede v anglictine ,ale nektery hry me jedou a nektery ne...zkousel sem napr : DevHook 0.44 Full a slo to v AJ ,ale kdyz sem chtel spusit GTA VCS tak se spustilo videjko ,a pak to reklo chybu reading error ...dal sem zase stary devhook a normalne to jelo ,ale v nemcine pls poradte mi jaky ANGLICKY devhook ,ktery mountne hry nejnovejsi jako ten 1.35 ale v AJ nebo jestli delam neco spatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normal takovy to jakovy "BIOSACKY" mam v anglictine.

Sice se ucim nemecky ,ale ucim se jen prvni rok ,jinak by mi to nevadilo ,ale takhle rozumim prd...

A kdyby si byl tak hodny a mohl mi napsat kde a jak tam dat to custom firmware 2.71 se - b nebo jak se to menuje PLZ

AHa takze to custom firmware .... to se musi downradovat atd...to nechci todle ne...plz jenom ten devhook je mi jedno jak dlouho to bude travat jen aby to bylo v AJ a moountovalo vse PLZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu