Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rozliseni na lcd monitoru


ogami

Otázka

pred tydnem sem si koupil xbox360 arcade, k nemu origo kabel s d-sub konektorem.

monitor mam tento -> http://lg.svet-nakupu.cz/20-lg-lcd-l204wt-sf-silver-dvi5ms1680x1050/f-1/s-54/dp-62334/

v xboxu pokud nastavim jakekoli widescreen rozliseni (nejlepsi se mi jevi varianta 1280x768, coz je nejbliz pomeru 16:10 meho monitoru) tak se zmena neprojevi, v osd menu monitoru to ukazuje 1024x768. jedina moznost je dat 1280x1024 bo onech 1024x768 a nastavit widesreen, ale i tak je obraz mirne deformovan.

po zbeznem googlovani sem nasel informaci, ze monitor musi podporovat hdcd(hdcp?), coz by aspon dle specifikaci z odkazu co sem daval vyse mel umet (jen pres dvi konektor, ne d-sub pres ktery to mam zapojene ted). pomuze mi tedy, pokud koupim kabel hdmi->dvi-d? nerad bych vyhodil 600kc z okna, aby nakonec byl vysledek stejny. dekuji za kazdou radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dekuju za radu ... mam tv kartu v kompu a na televizi temer nekoukam krom fotbalu a pokru na galaxii, navic me lcd ma stejne parametry jak to tvoje ;) stacil kabel za 500 a je po problemu. v podstate sem si poradil uz sam v prvnim prispevku.

prosim moderatora o LOCK bo DELETE rovnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu