Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 na LCD monitoru


FinalShazam

Otázka

Zdravím pařmeny,právě se rozhoduju že koupím PS3,bohužel ale nemám na nějakou dobrou HD televizi. Chtěl jsem se zeptat zda jde propojit PS3 s LCD monitorem a zda si myslíte jestli je to dobrý. je to 22´monitor. a málem jsem zapoměl,jak se to připojuje aby to jelo na HD nebo Full HD kdyby to šlo ??

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Vím že se to tady nehodí,ale muj dotaz se týká toho že jsem pařip PS3 na HD TV a teď když ho chci pustit na normální přes normal kabel tak je jen tma. určitě je tady takovej topic ale já ho nenašel a nervy mám jak sviňa

:D jj taky se mi stalo, staci drzet tlacitko pro zapnuti asi 3s (ps3 musi jednou pipnout) - tim se resetuje nastaveni zobrazeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cuz mam tenhle monitor k PC ACER 22''TFT X223W.(http://www.impactware.cz/?Mode=Sti&StiId=68761)

Nekdy tento tyden bych si chtel koupit PS3 šel by k trojkam nebo ne??Ma to analogovej vystup ale asi by se dala sehnat nejaka redukce ne??THX

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar tohle už je několikáty topič kde se ptám mám ASUS LCD VW222 s podporou HDCP koupil sem kabel HDMI na DVI a když to propojim tak mi to píše OUT OF RANGE zkoušel sem projet všechny možnosti nastavení v ps3 a furt to samý může to být kabelem mám nepozlacený asi za 200 značka HAMA předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tahle redukce nevede zvuk jenom obraz zvuk propojíš buť přes optický výstup nebo přes av multi když pudeš do nastavení zvuku a zvolíš tam místo HDMI AV MULTI jó a FREY pošli nějakej link na tu atlonu dík.

http://www.alza.cz/atlona-hdmi-dvi-1m-dual-link-d97288.htm

samozhrejme tam jsou ruzne delky, delaj jen ty nejlepsi kabely, zadny sunty za par korun :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu