Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ISO na Firmware 2.71


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nene byl tam FW 2.71 od základu a na demodisku jsem čuměl byl update na fw 2.00 :P

To je divný........... Kámoš těd čeká na basepack a hádáme se jestli bude Ta-082 má tam bejt FW 2,60

No deska TA-082 podporuje FW 2.5 a vyšší. Nevím jestli dělali starší desky s FW 2.60. Ale řekl bych že tam bude TA-082. Z kama si to objednal a za kolik?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROSIM VÃS AJ MNE POMOZTE!!!!!!!!!!!!!!!!

KED VYPNEM PSP TAK MY TA HRA ZMIZNE??????????????????

ZE KED SI OD KAMOSA V SKOLE ZICAM UMD A NAKOPIRUJEM SI TO S TYM PROGRAMOM A KED PRIDEM DOMOV A ZAPNE PSP TAK TO TAM BUDEM MAT?????????????????

PROSIM POMOZTE A NAPISTE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nespamuj :evil:

Musis znovu spustit Henc,Devhook a pak dokud neresetujes PSP, tak by ti mela zustat v GAME jako UMD hra...

pokud jak rikas prijdes domu zapnes PSP a uz tam neni, tak PSP nevypinej uplne. Tzn. dej ho do sleep (jen packu rychle nahoru a pust ji dolu, jakmile ji podrzis nahore 2 a vice sekund, tak se PSP vypne uplne a musi se znova bootovat(proto tam pak ISO neni videt jako UMD))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz tuhle proceduru provozuju celkem dlouho, tak dva mesice....proste hned od ty doby co to bylo vydany a zatim nic...jedinny co se zmenilo je, ze henc mi psp restartuje tak jednou z peti..driv ctyrikrat z peti, tak psp nevypinam, ale jenom uspavam a je to v poho...;)

Dík moc, jsem lamka a bojím se o nový psp. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz tuhle proceduru provozuju celkem dlouho, tak dva mesice....proste hned od ty doby co to bylo vydany a zatim nic...jedinny co se zmenilo je, ze henc mi psp restartuje tak jednou z peti..driv ctyrikrat z peti, tak psp nevypinam, ale jenom uspavam a je to v poho...;)

heh, to me taky,je to lepsi proste jenom uspat, nevybiji se tim vic batreka, ne?! uplen stejne....ale u toho Tonyho nevim...myslel sem ze mam full..mam tam i videa muziku vsechno..nevim...a ma to 1.2GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu