Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ISO na Firmware 2.71


Dutch

Recommended Posts

ja uz tuhle proceduru provozuju celkem dlouho, tak dva mesice....proste hned od ty doby co to bylo vydany a zatim nic...jedinny co se zmenilo je, ze henc mi psp restartuje tak jednou z peti..driv ctyrikrat z peti, tak psp nevypinam, ale jenom uspavam a je to v poho...;)

Dík moc, jsem lamka a bojím se o nový psp. :lol:

jestli to budes delat pres HENC tak se nemusis vuubec bat...je to uolne v poho :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak dnes jsem byl v electroworldu omrknout mé nové PSP. Po dotazu na prodavače, jestli bych mohl omrknout fw mě dost hustě vyfakoval s tím, že nic zjišťovat nebude - že to bricknu a pak mají problémy s reklamací. Nevím co mu je dotoho zm*dovi. Nicméně jsem nakonec jinde sehnal PSP 2.71. Chci se zeptat, jestli je lepčí downgadovat na 1.5 nebo použít postup z tohoto návodu. Myslím tím, z čeho bude snažší spouštět ISO hry - z 1.5 nebo z tohoto upraveného 2.71??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl v electroworldu omrknout mé nové PSP. Po dotazu na prodavače, jestli bych mohl omrknout fw mě dost hustě vyfakoval s tím, že nic zjišťovat nebude - že to bricknu a pak mají problémy s reklamací. Nevím co mu je dotoho zm*dovi. Nicméně jsem nakonec jinde sehnal PSP 2.71. Chci se zeptat, jestli je lepčí downgadovat na 1.5 nebo použít postup z tohoto návodu. Myslím tím, z čeho bude snažší spouštět ISO hry - z 1.5 nebo z tohoto upraveného 2.71??

Snazší je to z 2.71 SE-C. Nemusíš mít UMD v mechanice. Ale stejně by jsi si k tomu (kvůli novým hrám) měl nahrát nový Devhook. Ale je asi pohodlnější používat SE-X © + Devhook (sem tam na nějaké emulace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže BadBoy myslíš upgradovat na SE-X © + Devhook? Kua zdá se mi to riskantní.

Já jsem si zakoupil (už to bude druhý týden) PSP s fw 2.60. Šel jsem na upg 2.71 následně down 1.5 a upg 2.71 SE--A -> 2.71 SE--B -> 2.71 SE--B´ -> 2.71-B´´ -> 2.71 SE-C. Takhle (hrozně) to snad nedělal nikdo krom mne. Bylo to v den výpadku fóra, tak jsem hledal jiné návody na netu - eng fórech - a tam bylo, že musím dávat fw přesně takto. Tím jsem ale odbočil. Hlavní je, že každy cfw je vlastně riskantní (stejně, tka i downgrade) a já měl buď to štestí a nebo je dneska riziko bricku (pokud máš "správný" fw, nemáš "špatnou" desku, jedeš přesně podle návodu) minimální :).

Ale vše je na tvojí volbě.

ps: Abych neřekl, tak při instalaci Devhooku se mi PSP vyplo a začala mi blikat dioda POWER a nic s tím nešlo dělat (ani vypnout ani zapnout), takže jsem měl chvíli i nahnáno, ale po chvilce se to rozjelo vklidu a já mohl dodělat instalaci.

pss: Vlastně ještě při downgradu se mi to vyplo, tak jsem to musel po chvíli zapínat a vyšlo to "až" na podruhé :)

EDIT: Myslím, že snad každý zásah do flash paměti - nepodporovaný Sony - je riskantní a hrozí při něm brick, ale jak se říká: "Risk je zisk" a já dodávám "Nebo také ztráta" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm. Jdu si ihned nachystat plínky, ať se zítra do toho můžu pustit. :shock: :shock: :shock:

Postupuj přesně podle návodu a hlavně neresetuj, nevypínej PSP, měj nabitou baterii (pro jistotu na sto procent) a zároveň zapojené PSP do elektriky. To bych viděl jako hlavní věci.

Když při Downgrade/Upgrade vypneš (nebo se ti vypne - vybije baterka, ...) PSP, tak máš skoro jistě brick. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otazku je normalni ze se mi henc nenacte ani na 10 pokus ? Nekdy to trva vazne dlouho nez tam neco rozjedu :X
5. PSP se bud sekne nebo naskoci modra obrazovka a nasledne ZELENA nebo CERVENA

pokud vam henc nemuze treba i po nekolikatym pokusu zapnout zkuste toto:

Vypnete PSP uplne

Vyndejte UMD

Nastartujte PSP

Najedte do photo

pockejte nez se u slozky henc zobrazi obrazek

najedte do slozky henc...

pokud toto dodrzite nestane se, ze se sekne na modre obrazovce...Muze se stat, ze psp zamrzne jeste ve slozce henc, ale to se stane jednou za 5pokusu...

- kdyz se sekne zkuste znova najet do henc v psp

- kdyz naskoci cervena zkuste znova najet do slozky henc v psp

- kdyz naskoci zelena nebo se jen psp vrati do menu tak je to spravne, pokracujte k dalsimu bodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi mozna to tu nekde je ale nemuzu to najit chtel bych se zeptat mam firmware 2.00 a chci udelat upgrade na 2.71 ... kde mam stahnout ten firmware a jak to mam provest jeste jednou jestli to zde nekde je tak me odkazte pomoci linku na prislusnou stranku... :) za to dik.. a jeste sem se chtel zeptat ten devhook na 2.71 pres ten HENC zasahuje to nejak do flash pameti? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jasny uz jsem se do toho nejak dostal mam ale dalsi problem a to ze kdyz pouziju ten devhook co je tady tak nemuzu spustit PES6 ,ale kdyz tam nahraju soubory prilozene u isa tak se to rozjede jenze nasledne je cele psp spanelsky atd. to by nebyl problem ale po spusteni a chvilce hrani se pri pokusu znova pustit devhook napise chybova hlaska ( neco s reboot ) a nejde to spustit takze netusi nekdo jak to mam spustit? Nebo nema nekdo pripadne link na funkcnejsi verzi devhooku ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jasny uz jsem se do toho nejak dostal mam ale dalsi problem a to ze kdyz pouziju ten devhook co je tady tak nemuzu spustit PES6 ,ale kdyz tam nahraju soubory prilozene u isa tak se to rozjede jenze nasledne je cele psp spanelsky atd. to by nebyl problem ale po spusteni a chvilce hrani se pri pokusu znova pustit devhook napise chybova hlaska ( neco s reboot ) a nejde to spustit takze netusi nekdo jak to mam spustit? Nebo nema nekdo pripadne link na funkcnejsi verzi devhooku ?:)

neni to o funkcnosti devhooku ale o tom zePES6 potrebuje novejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten henc dělá pokaždý něco jiného. :( Buďto se mi to sekne na modrý a po chvíli se to vypne, nebo se to hned na modrý restartuje, nebo se to hned úplně vypne a zkoušel jsem všechno co tu Dutch píše.

jestli se ti to sekne na modre a hned restartuje ta by to melo fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten henc dělá pokaždý něco jiného. :( Buďto se mi to sekne na modrý a po chvíli se to vypne, nebo se to hned na modrý restartuje, nebo se to hned úplně vypne a zkoušel jsem všechno co tu Dutch píše.

jestli se ti to sekne na modre a hned restartuje ta by to melo fungovat

Ajo, já jsem kokot. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem tady cetl tu diskuzi o downgradu, tak se chci zeptat, kdyz mam psp nabity na maximum a najednou by vypli proud ci neco takovyho, tak by se downgrade nezdaril? podle mne pokud mam dobitou baterku, tak by se ani tak stat nic nemelo ne?
Jestli vypnou v té chvíli proud,tak mužeš jít rovnou do servisu! Dělej to pro jistotu na záložním zdroji.Pak už Tě nic nepřekvapí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem tady cetl tu diskuzi o downgradu, tak se chci zeptat, kdyz mam psp nabity na maximum a najednou by vypli proud ci neco takovyho, tak by se downgrade nezdaril? podle mne pokud mam dobitou baterku, tak by se ani tak stat nic nemelo ne?
Jestli vypnou v té chvíli proud,tak mužeš jít rovnou do servisu! Dělej to pro jistotu na záložním zdroji.Pak už Tě nic nepřekvapí.
nejak jsem nepochopil logiku proc musis mit teda PSP nabite alespon na 50%+ , kdyz stejne potrebujes elitricky zdroj. Od fw 2.x prece muzes upgradovat klidne jen s baterkou. Proto se prece baterie nabiji pred upgradem, jako zaloha kdyby eletrika vypadla nebo ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele twe to by me zajimalo ...takze kdyz budu chtit hodit do psp s TA tohleto a budu to mit v zasuvce ( baterka 100% nabita ) tak se to stejnak posere ? Btw fici to i kdybych mel jen baterku a nemel to v siti ? ...THX ^.^

to si asi pochopil spatne...:) tohle nema nic psolecnyho s baterkou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam PSP s TA-082 FW 2.71. Vsetko som robil ako som mal

najprv mi to neslo vypinalo sa to alebo to zamrzalo v henc na obrazku

potom sa mi par krat podarilo dostat do devhooku a nastavil som ho

podla navodu ale ked som dal start PSP sa vyplo a nerestartovalo.

Stale som mal v mechanike UMD. Po zapnuti mi iso neslo spustit.

vypisovalo ze nemoze nahrat hru a satle sa spustal UMD demo disk.

Co som robil zle? Pri vybere FW som dal 2.71 nie 2,71 flash. aky je v tom rozdiel. Ma byt umd stale v mechanike aj pri hrani isa?

dakujem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu