Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ISO na Firmware 2.71


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 254
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

krocane hele tak mi to vysvetli jen se ptam, kdyz budu DG nebo tam treba hazet tuhle verzi, tak jestli se neco stane, kdyz nekdo vyhodi proud, ja budu mit baterku full nabitou a zapojene psp v napajeni...

jestli se ptas na dg, tak tam je to neco s tou baterkou (nvm, dg sem nedelal), zeptej se ostatnich..ale tenhle dh a hen c nezalezi na baterce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim tak se snazim ject podle planku a porat nic najede modra a po te reset skousim to uz asi hodku a porat to same:( naka rada skusenejsich?) dik

je to na prvni strane tohoto topicu, jak prekonat sekavani hencu.

co se tyce toho, ze PSP zhasne po nastaveni firmware 2.71 pak start, tak nastavte 2.71 flash to je taky napsano na prvni strance ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 3.02 zatím nejdu. V topicu pro zacatecniky je pod fw3.02 uvedeno- Nelze hrát ISA ani spouštět hombrew. Možná je toto už odstraněno, nevím. Mně jde právě o to, aby ISO spustit šlo. Mno mně jde o to, aby spouštění ISO bylo pro co nejjednodušší a nejkratší. A tento způsob jak je popsaný v úvodu je prostě dobrej. Hawgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele xmarsx. To je v poho. To mi došlo. Ale toto se právě píše u toho custom fw. Ale spouštění ISO je podle mě jedna ze základních funkcí, takže se mi nechce věřit, že toto by na 3.02 chybělo. Je někde popis co custom 3.02 umí?

Je, je to ale anglicky. Mas to na " PSP Portal"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau pařani. Nehraje někdo Killzone Liberation? Nepodařilo se mi to teď spustit a mám v PSP henc + devhook z této stránky. Teda na PSP v game/umd se mi to objevilo a jak jsem potvrdil spuštění Xkem, tak se objevila chybová hláška 8002012D a musel jsem se vrátit zpět do PSP menu. WTF? Je to tím, že je to nová hra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu