Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lost planet


Maslo1468621435

Recommended Posts

no ja ho mam a je pekne na nic nemuzu se nikam pripojit hlasi mi to u vsech serveru co to najde "server full" mam NAT type 2 takze vazne netusim v cem je problem a v menu hraje pekne debilni hudba co mi leze na nervy...

Kdo poradi jak se pripojit ????pls.

stačí zapojit logické myšlení co asi znamená server full a vyvodit si, že je asi zaplněný hráči...:roll:(server plný) :dozey:

Na us store je demo lost planet:),ma 231mb,akurat ju sosam,co bude zac-nevim:roll:ENJOY!!

btw demo lost planet je i na japonském už od včerejšího odpoledne :psp:

---------

ED!T: sry že to nemám dohromady v jednom příspěvku ale nevyznám se v multi quote

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ho mam a je pekne na nic nemuzu se nikam pripojit hlasi mi to u vsech serveru co to najde "server full" mam NAT type 2 takze vazne netusim v cem je problem a v menu hraje pekne debilni hudba co mi leze na nervy...

Kdo poradi jak se pripojit ????pls.

Ani ja som sa nemohol pripojit,tak som vytvoril svoj join room a za 5minut sme gamesili:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí zapojit logické myšlení co asi znamená server full a vyvodit si, že je asi zaplněný hráči...:roll:(server plný) :dozey:

Ty si asi trosku ikvac :D to bych bez tebe nevedel ze server is full znamena ze je server zaplnen, myslel jsme to jako zavadu na demu nebo co ,ze to proste nejde protoze tam mam u serveru treba pocet hracu 3/8 a pise to server is full kdyz se chci pripojit stahni si to a pak neco mel

Ani ja som sa nemohol pripojit,tak som vytvoril svoj join room a za 5minut sme gamesili:)

Ok vyzkousim to doufam ze to je dobry na 360 to vypadalo slusne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu