Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

rip iso navod


lubanek

Recommended Posts

Rozhodl jsem se udelat navod na rip videa a zvuku iso her.Budeme potrebovat dva programy

zerofile,experimental plugin ext reb tool

http://www.edisk.cz/stahni/18979/rip.rar_783.97KB.html

rozbalime zerofile a podle readme provedeme povoleni do korenove nabidky windows

/klik pravy/

521747ad21b4e8e96.bmp

rozbalime expert spustime ExPERT.exe

-v rozbalovaci nabidce Plugins dame Shrinker_ps2_psp_CdDvd5_iso_v1.02.epi jinak je tam

plno jinych pouzitelnych jak na ps2,xbox atd napr. psp_Pursuit_Force_ 4_pak.epi mi rozbalil zapakovane bigfile kdyz jsem zkousel jine programy na open *.pak tak bez uspechu.

-Big File zadej cestu k isu

-Extract LBA kazdy soubor ve hrach ma sve misto,pozici a LBA je jejich presny zasedaci poradek

521747ad222c4aada.bmp

-Extract File extrahuje do slozky v mem pripade @medievil.iso.Tu si otevru a najedu az na ExPERT_v1.03\@MEDIEVIL.ISO\PSP_GAME\USRDIR\movies filmy ktere chci ripnout ted si

otevru MEDIEVIL.ISO-LBA.TXT a najdu prvni film v LBA v mem pripade je to PSP_GAME\USRDIR\movies\00_cambridge_logo.pmf,ted se vratim zpet @MEDIEVIL.ISO na movies oznacim vsechny pmf file krome 00_cambridge_logo.pmf, klik pravy Replace with dummy

vsechny pmf files nini maji 0 size krome 00_cambridge_logo.pmf.A ted zalezi na me jestli ho tam

necham v mem pripade jsem si vytvoril sve pmf ktere ma asi 100kb a zamenil za 00_cambridge_logo.pmf.

-Rebuild File slozi znova iso

-Relinker klik na relinker,nahore open a vyberu v mem pripade MEDIEVIL.ISO-relink-LBA.TXT,load

ted oznacim prvni pmf file me upravene 00_cambridge_logo.pmf pouze modre neoznacuju fajfkou

ve ctverecku number,pokud mam radek oznacen modre dam nahore select,ted kliknu na zarovnani podle velikosti DecFileSize a odfajfkuju vsechny soubory s nulovou velikosti,aby jste se neuklikali je nejlepsi je nejprve oznacit modre a pak klik Highlighted Row vsechny takto vybrane soubory se odfajfknou,a ted uz jen klik Relink hned pod Select.Pokud probehlo ok dam Save a pak Exit

521747ad233f54133.bmp

-jsem zpet v experimental plugin ext reb tool posledni krok Rebuild LBA,pokud je ok Exit

ve slozce mam NEW-MEDIEVIL.ISO tot vse z original iso 1376 218kb jsem ripl videa na 632 574kb a to jsem jeste neripl update.

V pripade problemu napiste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Zdar, dobrej návod, ale mohl bys to trochu rozepsat? Specielně jak uděláš vlastní .pmf blank video, já si stáhl jedno z netu ale fungovalo jen ve dvou hrách z šesti co jsem dneska zkoušel. A jestli můžu vymazat jazykový neanglický soubory a složky nebo vždycky dumyovat (nebo možná nechat, moc místa většinou nezabírají)? Myslim si že je lepší třeba jen všechny videa přehrát blank.pmf, tak bude funkční RIP i třeba v GER.

PS: Zvukové soubory stačí dumyovat nebo musím mít zase nějaký specialní blank.at3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
Co na tom chceš překládat? soubor dll vlož do C/WINDOWS/system32/

a pak dej start/spustit a vlož tam tento příkaz

regsvr32.exe /s /c ZeroFile.dll

toť vše :bash:

dik ten soubor co sem aj stahls tam bylo tak 6radkuu a bla bla bla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu