Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s MS


APz

Otázka

Dobrej,

Jednoho krásnýho dne, když chci dát do svýho PSP MS, tak mi píše, že nejde přečíst ať jí zformátuju.. To chci udělat, ale dvě vteřiny se tváří, že se formátuje a potom mi napíše, že není vložená karta.. když připojím PSP k USB s touhle MS a chci jí otevřít, tak se mě ptá, jestli jí chci naformátovat.. kliknu teda na ano.. ale vteřinu před koncem formátování mi napíše, že nelze naformátovat etc... Dá se s tím něco dělat nebo můžu tu MS zašlapat..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
naformátovat v PC přes čtečku karet ;)

sry nwm jestli to máš z praxe nebo si to jen tak hodil od boku ale čtečka je jen čtečka takže čte ale nedokáže formátovat ani zapisovat teda aspon co vim ja ;)

---

2 APz: jinak myslím že kartu máš fake a už si nějaký čas odsloužila proto bych ji zahodil a koupil novou nebo reklamoval to už je na tobě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sry nwm jestli to máš z praxe nebo si to jen tak hodil od boku ale čtečka je jen čtečka takže čte ale nedokáže formátovat ani zapisovat teda aspon co vim ja ;)

---

2 APz: jinak myslím že kartu máš fake a už si nějaký čas odsloužila proto bych ji zahodil a koupil novou nebo reklamoval to už je na tobě ;)

sem neřek že čtečka sama o sobě formátuje :D ... musí ji připojit k PC celkem logicky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu