Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení na xbox live


sovel

Otázka

čau může mi někdo poradit kde dělám chybu, když jsem byl u kámoše ten má pevnou ip tak jsme to tam v poho nacvakali a jelo to ale tedkon když jsem si pořídil domů net s dynamickou ip dám vše na automatic a kaput, jinak profil už mám udělanej prostě se to už nepřipojí.díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zkus dát test connections

já ted právě řeším tento problém :cry: :

net příjímám přes antenu (wifi).. z anteny je to vedený kabelem do routeru (na něm je připojený jen můj pc) z něj pak vede kabel do dalšího routeru ze kterýho jde net do xka a ostatních pc. v tom prvním routeru mi ten net jde normálně v tom druhém pro více pc nejde vůbec. dřív jsem uplně normálně hrával. Neví někdo co s tím ?

při test connect se mi objeví failed u ip adress

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ovladaci panely > sitova pripojeni > pripojeni k mistni siti>vlastnosti > 2x poklikat na protokol site internet (TCP/IP) , tam si vsechno opises viz. IP,MASKA PODISTE,VYCHOZI BRANA, DNS-uprednostnovanej srver, nahradni server DNS........ Zapnes box, system, Network set.,........ Edit setting ten prvni obdelnicek potvrdis , nastavis manual ted napises IP, masku podsite, vychozi brana, potvrdis...... ted ten druhej obdelnicek (oboji v basic setting!!!!) das manual zase, vypises -uprednostovanej DNS server a pak nahradni DNS server, potvrdis, skontrolujes oboji a v pohode si muzes parit, kdyby jeste nekdo nevedel rady ani s timhle manualem, kontakrujte me na ICQ: 359-954-094............ Hodne GL do pareni prez live ;)

EDIT: Prosim vas, nemazte mi tenhle koment jako minule, vidite, ze se to furt vzdycky nekomu hodi.... Dekuju !!! Storm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a to přestalo fungovat z ničeho nic kastane?
jj i na ostatních pc to nefunguje dřív jsem na live normalně chodil
Ovladaci panely > sitova pripojeni > pripojeni k mistni siti>vlastnosti > 2x poklikat na protokol site internet (TCP/IP) , tam si vsechno opises viz. IP,MASKA PODISTE,VYCHOZI BRANA, DNS-uprednostnovanej srver, nahradni server DNS........ Zapnes box, system, Network set.,........ Edit setting ten prvni obdelnicek potvrdis , nastavis manual ted napises IP, masku podsite, vychozi brana, potvrdis...... ted ten druhej obdelnicek (oboji v basic setting!!!!) das manual zase, vypises -uprednostovanej DNS server a pak nahradni DNS server, potvrdis, skontrolujes oboji a v pohode si muzes parit, kdyby jeste nekdo nevedel rady ani s timhle manualem, kontakrujte me na ICQ: 359-954-094............ Hodne GL do pareni prez live ;)

EDIT: Prosim vas, nemazte mi tenhle koment jako minule, vidite, ze se to furt vzdycky nekomu hodi.... Dekuju !!! Storm

nj jenže ja mám nastavenou automaticky ip adresu ne manualně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neni to v tom, ze musis na kompu povolit pripojeni k mistni siti 2?
ne tim to nebude

tak jsem se posunul o kousek dal .. připojil jsem kabel od xka k tomu prvnímu routeru dal jsem obnovit tovarni nastavení ip adresa už je tam confired (nebo jak se to píše) ale u MTU je failed. Co s tím pls ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

BoYB

myslel jsem že jako v pc mám automat takže nemůžu nic opsat :D
Boze , tak si vem nejaky papiry od netu , tyhle zakladni informace musis mit nekde vypsany, to MTU ma neco spolecnyho s DNS takze si to proste musis nekde zjstiti, to INFO , jinak tam nejakej failed bude vyzdycky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu