Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX 360 a střílečky


Mike55

Otázka

Ahoj. Mám sice xko už nějakou dobu, ale ješte jsem na něm nehrál pořádnou FPS(se střílením jsem hrál jen Saints row a nebylo to hrozné) a tak se ptám, jak se hrají na xku takové FPS jako třeba RS: Vegas, medal of honor, či jiné? Jestli má někdo pro mě odpověd, at určitě písne a doporučí, která hra se nejlépe ovládá. Dík :oops:

PS: možná tento dotaz zní blbě, ale já jsem vždy hrál na myši u počítače, tak nevím jako to bude s tou páčkou, pro mě to bude nepřekonatelný oříšek si myslím, ale kámoš říkal, že je to otázka zvyku, že když se prý dýl hraje, tak potom už je to jednoduché, no nevím. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj. Mám sice xko už nějakou dobu, ale ješte jsem na něm nehrál pořádnou FPS(se střílením jsem hrál jen Saints row a nebylo to hrozné) a tak se ptám, jak se hrají na xku takové FPS jako třeba RS: Vegas, medal of honor, či jiné? Jestli má někdo pro mě odpověd, at určitě písne a doporučí, která hra se nejlépe ovládá. Dík :oops:

PS: možná tento dotaz zní blbě, ale já jsem vždy hrál na myši u počítače, tak nevím jako to bude s tou páčkou, pro mě to bude nepřekonatelný oříšek si myslím, ale kámoš říkal, že je to otázka zvyku, že když se prý dýl hraje, tak potom už je to jednoduché, no nevím. :roll:

Call of Duty 4=pořádná střílečka.Je to otázka zvyku.Já například hraji na joypadech přes 20 let a nemusím myš a klávesnici.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja nemam taktiez ziadne problemy s Joystickom... pri niektorych hrach mas ponocne automaticke zameriavanie takze to ti moze niekedy pomoct... ale to uz nepotrebujem ani ja teraz, je to o zvyku...

Přesně, ,,je to o zvyku´´ říkal i kámoš, a k tomu automatickému, to se mi moc nelíbí, jelikož mám takový pocit, že jsem ho nezastřelil já, ale AI, která to za mě urobí. No díky, nechtěl jsem tu rozjet moc velkou diskuzi. THX všem 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu