Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sekání her na xbox 360


-mate-

Otázka

ahoj chtěl jsem se zeptat na vánoce jsem dostal xbox 360 a ktomu jsem si koupil hru assassins creed ale tak po měsíci jse mi začalo opčas kousat vždycky tak po čtvrt hodině se nachviličku kousne trochu mě to znepokujuje je to normální děje se to taky někomu nebo nevíto co stím ??? za všechny odp díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

radeji to vubec nezapinej... Opravdu, hrozí výbuch celé herní konzole... Nechci ani myslet na následky!

Dnes bylo oznámeno na serveru IGN.com, že všem hráčům co si pořídili herní konzoly Xbox 360 na vánoce minulého roku a hrají na něm hru Assassins creed, hrozí vážné nebezpečí. Hra se seká, tím se zahlcuje procesor, z kterého vyzařuje velmi malé radioaktivní záření.... To by nebylo až tak znepokojující jako fakt, že při styku záření z LCD nebo CRT vlnami o délce 26500 nm (téměř všechny typy televizorů a lcd monitorů) mohou vyvolat explozi. Výbuch je srovnáván s 900 g semtexu.Klidní mohou být jen majitelé plazmových televizorů. Pokud jste majtelem této koznole zakoupené o vánocích, ihned kontaktujte Microsoft zákaznickou linku. Tyto konzole budou nahrazeny zcela novými, bezpečnějšími konzolemi. Děkujeme za pochopení Microsoft

Převzato z hrej.cy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj chtěl jsem se zeptat na vánoce jsem dostal xbox 360 a ktomu jsem si koupil hru assassins creed ale tak po měsíci jse mi začalo opčas kousat vždycky tak po čtvrt hodině se nachviličku kousne trochu mě to znepokujuje je to normální děje se to taky někomu nebo nevíto co stím ??? za všechny odp díky

nekousá se ti náhodou když přejíždíš z města do jinýho občas se to loaduje že se to zastaví a loaduje ??

nebo na ruzných místech třeba při boji a tak?

jinak bacha ber varování microsoftu vážně :-D:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu