Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konvert MKV do formatu pro PS3 během 30minut!


Hojas86

Recommended Posts

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ted tá nová verze GotSentu je o něco spolehlivější , ale ty starší verze byly katastrofa

jediná věc , která mě neskutečně s*** , že se mi nikdy nepovedlo přidat titulky... vždy to háže ERROR a to jsem odstranil diakritiku a převedl je do UTF8 a stejně je to pořád stejný... má někdo zkušenosti co s nimi mám udělat aby to fungovalo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak tenhle program převede "spolehlivě" tak akorát věci s už českým dabingem... titulky se mi přidat nikdy nepovedly a když si přidám českou stopu a převedu tak je to zase posunutý :roll: . Já už jsem s tím měl problému až až , asi půl roku jsem se pokoušel něco převést a opravdu byla vyjímka když se mi to povedlo , takže jsem zjistil že jediný řešení pro mě bude asi už jen Popcorn Hour :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tenhle program převede "spolehlivě" tak akorát věci s už českým dabingem... titulky se mi přidat nikdy nepovedly a když si přidám českou stopu a převedu tak je to zase posunutý :roll: . Já už jsem s tím měl problému až až , asi půl roku jsem se pokoušel něco převést a opravdu byla vyjímka když se mi to povedlo , takže jsem zjistil že jediný řešení pro mě bude asi už jen Popcorn Hour :dozey:

Tak Popcorn Hour mi prijde jako hodne radikalni reseni.Preci to nejak musi jit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ho máš naformátovanej na fat32 kvůli čitelnosti v ps3 musíš ten soubor rozdělit na 4gb+4gb+zbytek fat32 neumí větší soubory...

edit: řešením je vypálit to na BD-ROM (což funguje mám to vyzkoušené) a nebo DLDVD a trochu to zmenšit...

dik moc, jsem si rikal, proc je tam moznost rozdeleni na 4GB soubory, a uz vubec mi nedoslo, ze jak CompactFlash karta, tak iPod je ve fat32..:) na paleni na BD kaslu, pri tech cenach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

z mininova.org ji jich tam hodne, nektere jsou jak pises xvid ale nektere jsou divx v 6.8 codeku, jinak mam ps3, prehravani z media serveru je taky nefunkcni, zacinam si myslet ze tady mam neco spatne a nebo ze delam neco blbe :)

Tak ze jsem to vic studoval a nejsem jedinej komu to hodi chybovou hlasku 80028801, dost lidi s tim ma problem, mozna je problem v tom ze je to ten Divx/Xvid HD, ted zkousil mpg2 vob tak jsem zvedavej na resume :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim .... potrebujem skonvertovat jedno 1080p video ktore je v MKV do MP4 ... skusam to robit cez GOTsend

a po pridani videa mi vypise toto :

ws1j01.jpg

dam Ok ... dam konvertovat... skonvertuje to, ale video nieje tam kde by malo byt..proste jak keby to ani nekonvertovalo .. :blink: co s tym ? pls .. fest by som to video cel ... je to taky dokument Planet Earth a je to v 1080p ...

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Nevyresily uz jste nekdo problem s nesedici zvukovou stopou po prevodu? Ted jsem prevadel indiana jones 1080p a posunul se mi zvuk :( nevite nekdo co s tim?

Jediná možnost je převést zvukovou stopu na stejné FPS jako má video, třeba z PAL 25.000 na NTSC 23.967 FPS , takže vyextrahuj audio stopu z MKV a převeď ji programem BeSweet zde můžeš stáhnout a znovu vytvoř MKV z upravenou stopou a poté převeď v GotSent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zdravím, jsem tu nováček a to jak ve světě PS3, tak v tomhle fóru, tak nechci hned moc kritizovat, ale přijde mi to že tu je víc dotazů na hromadě, než odpovědí.

Pár lidí tu napsalo, že jim GotSent funguje bez problémů. ale nikdo z nich nepopsal jak ho mají nastavený, na čem (OS, PC) ho požívají. Dost lidí tu mělo dotazy, kde potřebovali pomoct s disfunkcí tohoto softu a až na jednu výjimku se neobjevila žádná rada. Mám tomu rozumět, že program prostě někdy funguje a někdy ne? ...

Zkusím tedy znovu poptat jeden problém, který tu už někdo měl a nebylo mu odpovězeno :

Při konverzi do MPEG2 mi to po cca 20ti minutách konvertování ohlásí uspěch, ale soubor nikde, jestli se nepletu ani volné místo na cílovém disku neubylo, jako by zkonvertoval, vytvoříl a smazal. Při konverzi do XVidu to na konci konverze zahlásí systémovou chybu v nějaké aplikaci. Věděl by někdo co s tím? Jak mám mít program nastavený? Fungují všechny jeho položky, nebo jen koverze do PS3 VOB?

Díky za rady a omlouvám se za ten román... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu