Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vývoj hry (hledá se Team)


kgsws

Recommended Posts

gta1? to by bolo trocha blbe robit hru co ma taky pohlad z hora. quake aspon vyzera ako 3d

Za 1. vim ze delat hru v GTA enginu by bylo hloupy pac v nem mam pocit ani 3d grafika neni a kdyz uz tak jenom simulovana, za 2.Quake 1 nevypada jako 3D-Quake1 3D JE...kdybys cetl tak by ses dozvedel ze engine v Half Life je modifikovanej z Quakea1-a je Half Life 3D gra?JE,takze neni co resit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky mě hned napadlo že Quake 3D je :)

Stím GTA, 1 a 2 (phled shora) už musely mít něco společnýho z 3D, přecejenom tam byly kopce, budovy v jiných víškách ...

Hlavně sem myslel upravit GTA 3 (LCS, VCS) protože to je podle mě kvalitní engine, kdyby se upravil pohled pro 1st person, udělalo víc map, tak by to byla sranda (v multiplayer), třeba jak UT2004 mód ONS, to je parádní nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....třeba jak UT2004 mód ONS, to je parádní nápad.

Kdyby jen tohle nebyl sen :)))...

jinak..co me napadlo za hru...engine z GTA...vice zbrani...multiplayer...a znicitelnost skoro celeho terenu :D...proste by bylo bozi...

jinak bych Vam mohl delat testera:cheesygrin:...Preju Vam aby se povedlo neco jako UTcko :)...neco mezi tim nejstarsim a pridat par vozidel...a bylo by :)...:wohow:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď se ale o GTA nejedná, jedná se o Quake1 ...

Stejně ten GTA(3) engine je dobrej, šlo by v něm udělat hodně věcí, nejen město a úkoly, ale aji třeba věci ze starší doby (MoH z autama) prostě moc možností, rockstar by vydělal kdyby udělal aji jinou hru než GTA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych mohl maximálně sesmolit ten příběh. Každý den mě hlavou probleskne nějaký námět, ale to bych se musel na jeden zaměřit a pak už jen psát dokud mě nejebne.

Nevím jaký žánr by se vám líbil. Nejradši mám fantasy a sci-fi a moje oblíbené téma je zrada-smrt-odplata, nebo cesta do záhuby. Pak mě ještě napadlo něco na téma záchrany světa/vesmíru, ale to mě přijde moc primitivní. Asi by jen šlo o to, vykropit level a hurá za happyendem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď se ale o GTA nejedná, jedná se o Quake1 ...

Stejně ten GTA(3) engine je dobrej, šlo by v něm udělat hodně věcí, nejen město a úkoly, ale aji třeba věci ze starší doby (MoH z autama) prostě moc možností, rockstar by vydělal kdyby udělal aji jinou hru než GTA.

To nevadi i tak bych mohl pomoct :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No panejo, tak tohle tema bych tu necekal:) Nicmene, pokud je jeste misto, hrozne rad bych taky pomohl. Bohuzel moje programatorsky schopnosti jsou mizivy, takze bych mohl vymyslet pribeh. Uz hezkou radku let pisu povidky a dokonce i scenare ke komiksum, takze verim, ze by to pro me nebyl problem. Jinak, zanrove nejsem nijak vyhrazenej, nicmene snazim se vzdycky tvorit originalni pribehy, coz podle me neni na skodu..

Pokud bych se jeste mohl nahlasit, tak urcite chci chci CHCI:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...já bych se do toho docela taky pustil :) sice GTA by bylo lepší (jako ta skupina slováků co překládá kompletně VCS na PSP do slovenštiny), ale tak Q1 jde... ale s enginem HL1 by to bylo možná lepší...

jinak bych mohl pomoct s tvorbou levelů - rozmístění různých objektů apod (na papíře), trochu vylepšit příběh apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc dobře to nedopadlo, zatím se nic neděje, ale nevadí, tu hru stejně budu dělat ...

GTA je lepší to jo, ale to co dělají ti slováci je jen přepis textů ne? Nejedná se o žádnou jinou změnu (modely, mapa, textury) nebo jo?

A HL engin, no jasně, jenže co by na to řeklo PSP? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kgsws:bylo by dobry aby si sem dal to s cim uz tak nejak chces zacit-aby kazdej tak jako vedel co by kdyztak moh udelat(sakra dneska sem unavenej nejak mi nejde se vyjadrovat:lol:)....nemam co hrat na PSP a doufam ze to bude poradny FPS;) :D

EDIT:jo a hlavne aby se to neovladalo tak ze analogem se bude mirit a krizkem atd.se bude chodit-to je fakt priserny ovladani-kdyz to bude tak ze analogem bude pohyb a akcnima tlacitkama se bude mirit tak to bude super:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc dobře to nedopadlo, zatím se nic neděje, ale nevadí, tu hru stejně budu dělat ...

GTA je lepší to jo, ale to co dělají ti slováci je jen přepis textů ne? Nejedná se o žádnou jinou změnu (modely, mapa, textury) nebo jo?

A HL engin, no jasně, jenže co by na to řeklo PSP? :lol:

Pokud si to dobře pamatuju, tak přepis textů, dabing, cedule apod (textury) mrknu se po tom jestli to ještě najdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc dobře to nedopadlo, zatím se nic neděje, ale nevadí, tu hru stejně budu dělat ...

GTA je lepší to jo, ale to co dělají ti slováci je jen přepis textů ne? Nejedná se o žádnou jinou změnu (modely, mapa, textury) nebo jo?

A HL engin, no jasně, jenže co by na to řeklo PSP? :lol:

okey jsem zpatky ... takze staci abych sehnal ten worldcraft s tema modelama pro quakena a muzu zacit skouset mapovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 1 year later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu