Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

trhani hry cso po prevodu z iso


bykk

Otázka

stah sem si GTA:LCS v iso.a hral.......vsechno ok,ale pak sem si chtel trochu zmensit velikost,aby se mi na ms veslo vi her tak sem to preved do cso. (neripoval sem to)ale ted kdyz to spustim tak hra se trha....nevite jestli to ma neco spolecnyho s tim prevodem??a jestli by pomohlo to prevest zase z5,puvodni iso uz nemam jen ten cso....i sem zkousel tu hru 3x restartovat a nepomohlo to.....Fake ms by to nemelo byt protze to by se mi to trhalo hned na poprvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
stah sem si GTA:LCS v iso.a hral.......vsechno ok,ale pak sem si chtel trochu zmensit velikost,aby se mi na ms veslo vi her tak sem to preved do cso. (neripoval sem to)ale ted kdyz to spustim tak hra se trha....nevite jestli to ma neco spolecnyho s tim prevodem??a jestli by pomohlo to prevest zase z5,puvodni iso uz nemam jen ten cso....i sem zkousel tu hru 3x restartovat a nepomohlo to.....Fake ms by to nemelo byt protze to by se mi to trhalo hned na poprvy

Drive tu byl podobny problem myslim u NFS Carbon. Delala to moc velka komprimace. Nekterym hram to nevadi, ale nekde to je znat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

necekane.. vis co je komprese? Vis ze pak snizis datovy tok a zatizis CPU PSPcka? A vis co to znamena v pripade ze hra loaduje i v prubehu hrani - nacitani textur?

ano.. znamena to lagy..

.. proto se cso nehodi na hry jako je gta/driver (kde se hra nacita i v prubehu), ale na hry jako je luxor, ci jine co nactou vsechen obsah nutny pro hrani do RAM pred spustenim samotne hry se hodi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu