Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spuštěn web PSPgamer.cz // NEWS


Rixcz

Recommended Posts

  • Administrators
goood :-) určitě toho využiju a něco napíšu

jinak by se, jak už tu někdo napsal dali takhle psát recenze/cokoli a na konci měsíce (nebo dvou, podle počtu) by se to shrnulo a udělala PSP verze :-)

rixi: taky tam můžeš dát tu mapu, kdybys nevěděl jak, tak ti pošlu html kód z té mé zkušební :-) stránky

ahoj m.

s tim ze vsechny clanky psat na web a pak to dat do magazinu neni zase ta spatny napad :)

Na tu mapku se podivu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Vsem to urcte povolit nemuzu i po tobe sem musel ten obrazek upravit, ale tobe to dam :)

dík :-), budu si hrát na sleeplesse.... ;-) ale mám problém, nemůžu vkládat obrázky ani dělat nic, co otevírá při editaci okna - okno se mi sice otevře (mám firefox 1.5 a povoleny pop-ups), ale nic víc, je prázdné.. takže můžu jen psát, ale obrázky, vkládání odkazů, html editace nic,nefunguje.. nevíš co s tím? Nejde mi to ani v IE6... jak se ta ediatce zobrazuje tobě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

s tim ze vsechny clanky psat na web a pak to dat do magazinu neni zase ta spatny napad :)

Na tu mapku se podivu :)

když jsme u mapky...mě se tu válí seznam a umístění prvních zhruba 600 uživatelů, sem skončil tim že nevim jak to převést do srozumitelný updatovatelný formy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu