Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problémy s 3.90, aneb výdrž baterky ve "sleep módu"


kocurstvo

Otázka

Tak a teď jsem se naštval. S 3.80 jsem měl problém, že se při načtení složky s obrázky XMB menu rapidně zpomalilo, ačkoli fachčilo na frekvenci 333... Nainstaluju tedy 3.90, problém zmizel, ale ouha.... Hraju hru, baterka má výdrž 50 minut, prcnu to do sleepu a doma zkouším zapnout a "govno govno, řekl princ"... Prostě ne. Musím podotknout, že se to pokaždé stalo při spuštěné hře "Pursuit Force", takže možná, že je problém i v tom, ale spíš to bude firmwarem.... Dá se nějak stáhnout fw na 3.71, aniž bych musel dělat pandoru atd.???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no podle me je to blbost protoze ve sleep modu psp je jako vyplne snad nejede akorat drzi na ulozene pozici psp nechavam uplne porad ve sleep modu a nidky se mi nic takoveho nestalo jako nechci rikat ze to nemuze byt pravda ale podle me je to blbost ze se psp ve sleep modu vybiji a kdyz uz tak tak minimalne ze to nepoznas nevim pockam na nazor ostatnich ale urcite to nebude zmenou fw ze by to takto bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PSP se ve sleepu vybíjí mnohem více, než když je vypnuté. Zkus to prcnout do sleepu, když ti bude zbývat pár minut. Pak to po pár hodinách zapni a uvidíš, že se nerozběhne. Pak to při tom samém zbztku zkus natvrdo vypnout a po stejné době zapnout a uvidíš, že se PSP zapne...

Jinak dříve mi to fakt nedělalo, ale co mám 3.90 a hraju Pursuit Force (americkou verzi), tak je to pořád. Třeba včera jsem měl baterku na 85 procent, hodím na noc sleep a ráno byla úplně mrtvá....

no podle me je to blbost protoze ve sleep modu psp je jako vyplne snad nejede akorat drzi na ulozene pozici psp nechavam uplne porad ve sleep modu a nidky se mi nic takoveho nestalo jako nechci rikat ze to nemuze byt pravda ale podle me je to blbost ze se psp ve sleep modu vybiji a kdyz uz tak tak minimalne ze to nepoznas nevim pockam na nazor ostatnich ale urcite to nebude zmenou fw ze by to takto bylo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Předělal jsem na 3.71 a baterku obnovil ze starého eepromu, tak jsem zvědavý...

Já mám též 3.90m33, PSP dávám jen do Sleep modu, a nechávám to přes noc a pohodička, samozřejmě baterka se bude vybíjet než když je PSP upa OFF, ale nemělo by to být zas tak strašné :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu