Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark-Alex's Timemachine


tekken90

Recommended Posts

tak jsem to vyzkousel, diky za navod tekku, sam jsem se v tom readme od DAXe dost spatne orientoval...

... jede to perfektne (fat), ale nepripada vam, ze to neni zadna novinka?

.. vzdyt 3.40 OE-A a 1.50 se dala startovat z karty uz drive.. neni to nic noveho, jen to dax upravil multiloaderem, takze jich jde nekolik - ale to uz urcitym zpusobem slo i driv... proste DAX to udelal vice user-friendly a zprovoznil 1.50 na slimku, ale pro fatko to neni nic noveho ;)

.. mimochodem, zkousel jste nekdo 2.00 update z UMDcka na te 1.50? Ja jo. Tipnete si co se stalo.... brick ;)

já zkoušel instal při emulovaným FW a instalace se ani nenačetla ( 2.60 z UMD)

je fakt že to není žádná novinka ale můžeš takhle s Pandorou bootovat do XMB nebo Pandora menu a nemusíš baterku pořád pandorovat :)..to se mi líbí ;)..a ta 1.50 na Slimu taky není špatná :)

Ja jsem si to myslel :-D , jinak muzu odstranit tyto soubory 360.PSAR, 150.PBP a 340.PBP po instalaci ? Nebot ja je odstranil a po rebootu se mi nacetl muj firm ...

EDIT : V configu jsem si zmenil circle na LTRIGGER a najednou to ide :D

můžeš smazat FW se instaluje na kartu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmm me to porad blblo , i po chvili s tim Lkem pri startu ( nenacetl mi 1.50 firm) tak jsem si vykutil Custom Firmware Extender 2.0 a je to parada :D Ted mi staci normalne v XMB zmacknout NOTA+DOLEVA a psp se mi rebootne a najede mi muj 1.50 firm :P [to jen kdyby to taky nekomu delalo] .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známé problémy 1.50+3.40:

- Medium nepracuje správně v XMB (hudba , videa , etc).

Yo, je mi známo, přesto hlavní důvod tohohle firmwaru je spouštění homebrew,

a pro XMB záležitosti je lepší používat modernější fw.

- "chyba videokodeku (videocodec bug)", neboli špatné pmf, toto se stává pouze na slimu.

Z důvodů hardwarové nekompatibility kterou jsem zatím neodhalil, pmf videa + gamebooty, se na slimovi nebudou dobře zobrazovat

Bude se to stávat i v 1.5 hrách když to zkusíš, videa se nebudou dobře zobrazovat.

Protože PMPAVC videa také používají videocodec API, budou se také špatně zobrazovat.

Normalní pmp (xvid) (také používané v pimpstreamu) se budou zobrazovat dobře , jestliže budou skompilovány procesorem.

- The exit with home with "odd colors" bug.

Když opouštíte homebrew nebo hru pomocí tlačítka home, můžete vidět náhodné barvym na konci framebufferu.

Nic důležitého (opět xD ), pouze to dává náhodný stylistický náhled

- Os tvého pc může detekovat psp jako nové zařízení

To je normální, psp slim má jiné product id (pid), ale 1.5 usb driver používá pouze phat. Nic důležitého, usb bude ve slimovi pracovat v pohodě.

- Wlan.

Vypadá to že wlan funguje , byl testován stahováním network updatu a pimpstreameru 201 pro 1.50.

Přesto doporučuji tyto dvě věci:

* Vypnout "power save" wlanu.

* Manuálně zadávat IP adresu a DNS

(jinak můžeš mít problémy s dns).

Jestliže neznáš nastavení svého routeru , prostě zadej "automatic connection" ve vyšším firmwaru a zapiš data ktera se oběví na testovací stránce někam na konec,

a použí ty informace k zaplnění manuální konfigurace v 1.50+3.40 hw.

* Jako v normální 1.50, není tu podpora WPA.

- Homebrew který používa patchovací kod přez nějaké modul který je z 3.40

nebude fungovat a pravděpodobně spadne. To je jasné, Programovali to pro 1.50 moduly

za nějaký ten bodík bych se nezlobil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem vse podle navodu mam udelanou pandoru a pri zapnuti drzim kolco a v system settings se porad ukazuje 3.90m33-2 jak to vyresit?

Zozy udelej si Custom Firmware Extender 2.0 , pote normalne v XMB staci zmacknout NOTE+LEFT a PSP se ti rebootne a uz najede 1.50... :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm me to porad blblo , i po chvili s tim Lkem pri startu ( nenacetl mi 1.50 firm) tak jsem si vykutil Custom Firmware Extender 2.0 a je to parada :D Ted mi staci normalne v XMB zmacknout NOTA+DOLEVA a psp se mi rebootne a najede mi muj 1.50 firm :P [to jen kdyby to taky nekomu delalo] .)

mne to nedela nic ani po Custom Firmware Extender 2.0....

Co mam delat,strasne to chci

edit:v pluginech mam vse na ENABLED,tedy: screen.prx {VSH}

vhsmenu.prx //

cfe_vsh.prx //

screen.prx {game}

cfe_game.prx //

Popsloader.prx {pops}

cfe_game.prx //

obrazky se nejak nepodarilo udelat ,nevim proc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod pro použití Custom Firmware Extender 2.0 s TimeMachine

Tohle stáhneme:

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/43428/Rms0.rar_97.93KB.html

Otevřeme Rms0.rar a uvidíme 2 složky (seplugins a TM).

Práce se složkou seplugins

Pokud nemáme na kartě složku seplugins (zatím jste nepoužili žádný plugin) tak na root karty přesuneme celou složku seplugins.Pokud už složku seplugins na kartě máte tak postupujte následovně...

Otevřeme složku seplugins která se nachází v Rms0.rar a zde vidíme složku cfe a .txt soubory.

Složku cfe vložíme do složky seplugins na kartě ms0:/seplugins/

Dále potřebujeme doplnit textové soubory (VSH,POPS a GAME) o 1 řádek

Textový soubor VSH.txt doplníme tímto řádkem

ms0:/seplugins/cfe/cfe_vsh.prx

Textový soubor GAME.txt doplníme tímto řádkem

ms0:/seplugins/cfe/cfe_game.prx

Textový soubor POPS.txt doplníme tímto řádkem

ms0:/seplugins/cfe/cfe_game.prx

Práce se složkou TM>150_340

Otevřeme složku TM>150_340 (tzn složku 150_340 která se nachází ve složce TM) z Rms0.rar a uvidíme zde 2 soubory složku (cfe_game.prx,cfe_vsh.prx a složka kd).

Otevřeme ms0:/TM/150_340/ čili složku 150_340 na vaší kartě a zde nakopírujeme soubory cfe_game.prx a cfe_vsh.prx

Dále otevřeme ms0:/TM/150_340/kd/ čili složku kd na vaší kartě a zde nakopírujeme 2 textové soubory pspbtcnf.txt a pspbtcnf_game.txt které jsou již ve zmíněné složce Rms0.rar\ms0\TM\150_340\kd

===============================================================

Recovery menu (při zapnutí PSP držte R)

Zobrazí se nám recovery menu a dáme Plugins

recoveryqq4.jpg

Zde by jsme měli mít :

[left][center]cfe_vsh  [VSH]  <Enabled>
           cfe_game [GAME] <Enabled>
           cfe_game [POPS] <Enabled>[/center]

[/left]

Musíme změnit na Enabled.....

Opustíme Recovery menu

======================================================================

Ovládání

NOTE+LEFT > PSP se rebootne na 1.50 firmware z vaší karty

firmwrb6.png

NOTE+RIGHT > PSP se rebootne na váš firmware

snap005ws5.png

NOTE+SCREEN (tlačítko pro nastavení jasu displeje) > udělá screenshot

NOTE+VOL_DOWN (-) >zobrazi menu (vsechny zkratky)btw zkratky mackejte az vyjedete z menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre udelanej navod ale mne to porad nic nedela,asi jsem D***l

no mozna mam az moc pluginu,podivej se do zadu ,ja jsem to psal

Zkus to tedka... Uploadnul jsem verzi 2.0 (podle me je nejstabilnejsi .] )

Vypni si screen [VSH] , screen [GAME] ,(CFE 2.0 umi fotit .] ) a jestli to ani tak nepujde tak vypni i ten popsloader , btw mas dobre instalnuty TimeMachine? Mas vytvorenou Pandorrku ? :]

Jestli jsi nedal do seplugins obsah slozky cfe? tam mas dat celou slozku .]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si blbě vytvořil memorystick... a mimochodem, to tlačítko na naběhnutí zvoleného firmwaru zkus podržet už před zapnutím.

andre me to taky blblo, a bylo jedno ci to drzim pred zapnutim nebo ne , zmenil sem to v configu z kolecka na LTRIGGER (L) a slo to jednou pak zas ne... Zmenil sem to na NOTE 1 a pak nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi takže jestli sjme to pochopil mám 3.90 m33-2 takže provedl ¨jsem skoro vše v návodu¨(ne vše) ,potřebuji tedy na každou emulaci pandoru?nemohl by mi někdo dát icq a helpnout?

Ano potrebujes, pokud chces 1.50 kernel, tak potrebujes pandoru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi takže jestli sjme to pochopil mám 3.90 m33-2 takže provedl ¨jsem skoro vše v návodu¨(ne vše) ,potřebuji tedy na každou emulaci pandoru?nemohl by mi někdo dát icq a helpnout?

Abys pochopil tak TimeMachine vyuziva Multi ipl load tzn ze v pspcku mas normalne udelanou pandorru ktera se chova jako normalni baterka (ovsem v psp musis mit kartu s jiz nainstalovanym TM)

ICQ:206-992-510 kdybys neco nepochopil .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Instalace 1.50 s 3.40 HW moduly (Slim nebo Fat)

Nainstaluje mix 1.50 fw s 3.40 HW moduly tak aby fungoval na Slim.

Potřebujete:

-1.50 FW a 3.40 FW přejmenované na 150.PBP a 340.PBP a 360.PSAR (viz níže) v rootu karty

(v packu nebo si je můžete stáhnout samostatně nezapomeňte je však přejmenovat, 360.PSAR vytvoříte 3.60 Dumperem POZE na fw 3.60M33)

- z 1.50 extrahována většina modulů

- z 3.40 pár modůlu, HW moduly

- z 3.60 poze wlan bios pro Slim PSP chip

Jo kde mám sehnat ten 360.PSAR? Mám spustit 3.60 Dumper?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu