Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark-Alex's Timemachine


tekken90

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 years later...

Ahoj mám menší problém ohledně flashe nového firmwaru do mého PSP. Vlastním první verzi tohoto zařízení. cca rok a půl mi ležel ve skřini a když jsem si chtěl opět zahrát nějakou tu hru, Stáhl jsem prá nových. Narazil jsem na problém ohledně zastaralého firmwaru. Momentálně mám verzi 3.40 OE-A. Mohl by mi někdo prosím napsat postup jak dál postupovat. Snažil sem se pročítat forum, ale přeci jen jsem z toho dost zmaten. Budu rád za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn a proč kvuli tomu oživuješ 2 roky starý téma který s tebou v podstatě vůbec nesouvisí?, prostě si stáhni CFW 5.00 m33, nainstaluj, potom 5.50 gend3 a taky nainstaluj, jak se to instaluje najdeš tady, http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2009120019

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjenodušší by bylo přes pandoru nahodit 5.00 M33 a pak update na 5.50 GEN. Počítám, že nemáš pandoru takže máš dvě možnosti jak udělat update na 5.50 GEN, který je nejnovější. Bud uděláš postupný update na 3.52 M33-4, potom na 5.00 M33-6 a potom na 5.50 GEN-D3. A nebo aktualizuješ na oficiální firmware 5.03, potom nahodíš ChickHEN a přes Recoveryflasher naistaluješ 5.00M33, pak uděláš update na 5.50 GEN.

// @Raczek: Update na 5.00M33 jde jen z CFW 3.52 M33-4 a nebo novějším, jestli se pletu, tak mě opravte.

//2: Jo, dík, opraveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Už ti to tady psali :blink:

Nejjenodušší by bylo přes pandoru nahodit 5.00 M33 a pak update na 5.50 GEN. Počítám, že nemáš pandoru takže máš dvě možnosti jak udělat update na 5.50 GEN, který je nejnovější. Bud uděláš postupný update na 3.52 M33-4, potom na 5.00 M33-6 a potom na 5.50 GEN-D3. A nebo aktualizuješ na oficiální firmware 5.03, potom nahodíš ChickHEN a přes Recoveryflasher naistaluješ 5.00M33, pak uděláš update na 5.50 GEN.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Reagoval bych hned na tu úvodní manuál. Jak mám spustit HW aplikaci na oficiálním FW??? Jako jak? Spousta aplikací na unbrick a downgrade ale nic pro psp s oficiálním firmware. Když už mám CFW, jsem vychechtanej. Vo co jde? Proč nemůžu, respektive může mě někdo poradit jak mám downgradowat psp s Official Firmware 5.55? Vyzkoušel jsem hodně možností. Slibně vypadala možnost tato http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2007080018, kde mě hned v úvodu zaujala věta "sen se stal realitou" opět nastaly problémy. Když jsem spouštěl na psp s CFW 5.50 GEN D3, když se tam teda říká, že potřebujete dvě tak to hodilo chybu že nejde načíst. Prostě jsem v koncích a nevím jak dál. Zase. Slibně vypadala tahle možnost, když jsem na ni narazil http://console-forum.net/tema/21789-dark-alex-s-timemachine ale 3 ze 4 odkazů nefunkční. Kde to jsme? O ničem. Help 0. Co mám udělat abych se zbavil toho zjebanýho oficiálního firmware? Ví to někdo? Psp slim 3004 s fw 5.55 original. Co mám udělat. Please. Ouzky.m@email.cz Jsem odhodlaný jít a probrat všechno ale potřebuju ukázat směr. Díky předem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu