Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VOLANT xbox 360


sutroza

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No tak volant je určitě dobrý pokud na něj máš hry a není moc citliví..

Příklad.1 - Spolužák má Playstation 2 a koupil si k němu volant a jelikož má jenom Grand Turismo 4 tak na něm skoro nehraje , sám jsem hrál na něm chvíli je super ale když jezdíš do kolečka jednu hru tak to je psychárna podle mě a na jednu hru je zbytečné kupovat volant..Pokud ale jak píšeš máš na to hry tak potom jo.. ale jde i o citlivost viz.Příklad.2

Příklad.2 - Chtěl jsem strašně volant na PC ale nikdy bych takovou p***vinu neudělal ... Naštěstí jsem ho dostal k vánocům od strejdy...Řeknu vám zbytečných 1200kč..Na PC je to hrůza hrál jsem na něm opravdu hodně her..:Needy pár dílů,i GTA Vice City se mi podařilo ale taky ne ho**o tam zase nešli pedáli tak jsem musel mačkat tlačítka jako plyn a brzda..No prostě hrůza.. A další hry sry už si to nepamatuju...Opravdu radím ze svých zkušeností na PC nebrat !!!I ta citlivost v Juiced to se nedalo..nebo NFS Carbon strašný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak volant je určitě dobrý pokud na něj máš hry a není moc citliví..

Příklad.1 - Spolužák má Playstation 2 a koupil si k němu volant a jelikož má jenom Grand Turismo 4 tak na něm skoro nehraje , sám jsem hrál na něm chvíli je super ale když jezdíš do kolečka jednu hru tak to je psychárna podle mě a na jednu hru je zbytečné kupovat volant..Pokud ale jak píšeš máš na to hry tak potom jo.. ale jde i o citlivost viz.Příklad.2

Příklad.2 - Chtěl jsem strašně volant na PC ale nikdy bych takovou p***vinu neudělal ... Naštěstí jsem ho dostal k vánocům od strejdy...Řeknu vám zbytečných 1200kč..Na PC je to hrůza hrál jsem na něm opravdu hodně her..:Needy pár dílů,i GTA Vice City se mi podařilo ale taky ne ho**o tam zase nešli pedáli tak jsem musel mačkat tlačítka jako plyn a brzda..No prostě hrůza.. A další hry sry už si to nepamatuju...Opravdu radím ze svých zkušeností na PC nebrat !!!I ta citlivost v Juiced to se nedalo..nebo NFS Carbon strašný

Tak si zkus zahrat Live for Speed a budes vedet k cemu je volant u pc :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele,já nechtěl aby jste se hádali.Jde mi o volanty na X 360 a hlavně o rozdíl mezi drahým microsofťáckým a levnějším dříve zmiňovaným typem od logitechu.A pokud jde o pc..mám takový pocit,že volanty na X jsou ušetřeny nepříjemného kalibrování nastavování a instalování ovladačů.Citlivost se samozřejmě nastovovat musí i u klasických gamepadů na všech konzlích..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Příklad.2 - Chtěl jsem strašně volant na PC ale nikdy bych takovou p***vinu neudělal ... Naštěstí jsem ho dostal k vánocům od strejdy...Řeknu vám zbytečných 1200kč..Na PC je to hrůza hrál jsem na něm opravdu hodně her..:Needy pár dílů,i GTA Vice City se mi podařilo ale taky ne ho**o tam zase nešli pedáli tak jsem musel mačkat tlačítka jako plyn a brzda..No prostě hrůza.. A další hry sry už si to nepamatuju...Opravdu radím ze svých zkušeností na PC nebrat !!!I ta citlivost v Juiced to se nedalo..nebo NFS Carbon strašný

Vyjmenoval si všechny arkádovky který by mě nikdy nenapadlo hrát na volantu... Na volant jsou určený jiný hry.. Race The WTCC game, rFactor, Live for Speed... Kdybych hrál na PC na volantu ty hry co si tady vypsal tak jde volant okamžitě z domu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu