Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi


Strak.r

Otázka

:arrow:Cau mam doma na desce wifi a tak sem si rekl ze bych to mohl zkusit zprovoznit s psp.

Neco sem o tom precetl ale furt v tom nemam nejak jasno tak muzete mi poradit? Jde mi o to jestli je k tomu potreba ten wifi klic (ale kdyz mam wifi na desce tak je to asi blbost) a key co je na napirku v krabici (ten sem ztratil).

Ten clanek s podrobnym navodem na wifi sem zkousel ale bezvysledne. Predem diky :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
:arrow:Cau mam doma na desce wifi a tak sem si rekl ze bych to mohl zkusit zprovoznit s psp.

Neco sem o tom precetl ale furt v tom nemam nejak jasno tak muzete mi poradit? Jde mi o to jestli je k tomu potreba ten wifi klic (ale kdyz mam wifi na desce tak je to asi blbost) a key co je na napirku v krabici (ten sem ztratil).

Ten clanek s podrobnym navodem na wifi sem zkousel ale bezvysledne. Predem diky :cheesygrin:

Podívej se na CD co si dostal s motheboardem, tam možná najdeš doprovodný soft k tomu integrovanýmu WiFi čipu. Pokud tam bude volba instalovat jako AP Acces point, máš s poloviny vyhráno, jinak to budeš muset propojit Ad Hoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podívej se na CD co si dostal s motheboardem, tam možná najdeš doprovodný soft k tomu integrovanýmu WiFi čipu. Pokud tam bude volba instalovat jako AP Acces point, máš s poloviny vyhráno, jinak to budeš muset propojit Ad Hoc

jj to mam. me to psp normalne najde PC a naopak ale proste v tom poslednim kroku se to nepovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ten moment co sem po nem napise ze se to nezdarilo :D

Hele jeste mi prosim rekni jestli je potreba ten klic co byl v krabici na takovym tom cervenym papirku protoze ten nemam takze pokud je potreba tak je mi tohle stejne naprd.

Já už jsem koupil PSP v bazaru. Když jsem to číslo objevil tak jsem se chtěl registrovat, neposlali mi poštou odpověď. Když jsem to zkusil po druhé, napsali mi že je povolená 1 registrace za rok, tak nevím. Nicméně co ti to udělá když dáš vyhledat sítě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim jestli ti rozumim (hej my se nedomluvime). Jednoduse proste uplne vsechno funguje... psp si ten PC WIFI najde... signal je kolem 100% ale proste to nedokazu nainstalovat. Vemu psp dam Network setting.. uplne vsechno udelam podle navodu http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=241&highlight=SSID krome toho wepu ale to nevadi a pak to proste nejede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim jestli ti rozumim (hej my se nedomluvime).

No nedomluvíme se pokud neposkytneš základní informace a tou první nejdůležitější je zda je PSP přidělená IP adresa viz zmíněný návod -

12b. potvrdte pro test pripojeni do site

pokud se nedostaneš ani tam tak máš evidentně něco blbě v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V tom případě si zkontroluj jestli ti v tom PC běží nějaký DHCP server, pokud ne budeš muset vymyslet pro to AP (WiFi v PC) IP adresu třeba 192.168.1.1 v PSP potom nastav Adress setings na custom a vyplň hodnotu IP 192.168.1.2 masku podsítě musíš mít stejnou jako v PC a default gateway je IP adresa PC 192.168.1.1 DNS vyplnit taky 192.168.1.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hej tak velkej pokrok.... nastavil sem tu ip a tak jaks poradil a pripojilo se mi to... tedka se tam musim nejak nalogovat??

Jinak tedka sem dal jako home : http://www.seznam.cz a napsalo mi to tohle: Communication with the server failed. A dns error has occorred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli mas ASUS P5 Wifi-AP tak to máš asi stejnou jako já. Mam tu taky wifi vysílač, ale po připojení psp se doustanu jen na oficiální psp stranku, google a youtube.. na žádnej jinej server se to nepřipojí.... přitom jinde se připojuim na všechny stránky bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtelo by napsat co ti to pise.. bud se pripojis a jen je dns chyba - pak uz sme skoro u cile, nebo timeout - pak nema cenu resit ip adresy, protoze mas neco blbe nastavenyho v SW k te wifine.. je takovejch moznosti... jako kdyz reknes ze ti to nejde.. tak to muzou bejt treba erupce na mesici ze jo..

a pokud si budes chtit kupovat nove AP, tak urcite ne USB Klic - to by ses dostal do uplne stejne pozice, to si kup router - stoji srovnatelne a je nesrovnatelne lepsi..

EDIT:

to tommzs: to je blbost aby wifi pracovala na logicke vrste a blokovala ti stranky a pritom psp stranky a youtube by neblokovala, to bude jen neco spatne nastaveneho - nebo chyba s dns.. nebo nekde v pc to je zamerne blokovane, ale urcite to neni wifi - neptej se me ted: "tak jak teda?" - to ti nereknu, ale rikam ze wifina urcite nebude povolovat jen urcite stranky.. to je blbost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak říká Anonymous, problém v DNS. Jinak by se to dalo zjistit tak že by si půjčil NTBoak s WiFi a zalogoval se na to AP. V příkazovém řádku by dal ping www.seznam.cz popřípadě nějakého DNS serveru (podle poskytovatele připojení). Pak zkusit tracert na seznam a to ti vyhodí kde ti končí skok (tedy nepřekládá jmenný název na IP adresu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu