Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFSPS první dojmy ???


freerider

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já si to zapařim až zítra okolo 14:00 kdy mi přijde USB protože mi jedno exlo takže si to tam hodím ale já se taky těším ale jak koukám co vy tady píšete tak to moc dobře nevypadá jenom jestli tekku seš schopnej udělat screen ze hry jak to vypadá když to popisujete tak horzně tak mě to celkem zajímá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakej link pls ?jinak celkem se tesim...
zkus hledat...

inak no ta grafika :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: je to proste tak divne mazly a hrat se to urco da :psp: ..inak menu maj udelany fakt hrozne :blink: ale inak je to same co na pc proste okruhovky nic vic nic min..me se to takle libi ale mohli ty menu atd udelat lepe zezacatku je vtom silenej chaoz

ja teda nehral Nfs:MW na pspko ale Nfs:PS je z meho hlediska lepsi nez NFS:Cotc a NFS:Ur urcite :) :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu někde psal, za tu hru bych nedal ani korunu, nechápu jak si to může někdo koupit třeba za 1400kč, vývojáři nám zničili úplně nfs, už tu není žádnej příběh, mapa, ani fízli, tak na co to je? Furt dokola jezdit závody a žádný oživení, tak to je fakt paráda, jen tak dál EA a NFS brzy skončí:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam rad nfs 1 (PC) v nfs2 (PC) byli zase supr rozsekavky nfs3 (PC)melo velkej grafickej skok ale ta fyzika byla ponekud narocnejsi a NFs 4 high stakes (hral sem jak PC tak PS1) ty se me zatim libily nejvic undergroudy a mw hodnotim jako dobry (i psp i PC) ale uz je to trochu z jinyho soudku nez predchozi dily ale jak sem psal NFSPS to totalne uzemnilo proste des na psp se neda ani poradne mluvit o tom ze to ma nejakou grafiku i asphalt urban na mobil me prijde koukatelnejsi a to jak v menu tak ve hre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strasny.. to je jak digihra... :D kdyz jsem to poprvy zapnul tak me to pripomelo takovy ty formulky na Game Boyi :D vsechno je mazly, chteli to asi vyhladit, ale je to hnus a bolej z toho oci, je to proste total shit, priblbly okruhy bez fizlu a proste je to vo nicem, snad jsem si ani nevsiml ze by se to auto nicilo, jenom zvuky narazu atd a v pravo nahore mapicka s poskozenim :D

0/10 skoda to stahovat.. kdybych si to koupil za tech 1400 tak bych je bezel vsechny bodnout do bricha, protoze to je strasny..

Nejlepsi NFS byly 5 - Porsche, to je styl.. na tu dobu neprekonatelny.. (Niceni aut, opravy, prodavani, factory driver.. kdo hral asi si vzpomene :) ) pak jeste Undergroudi.. Most Wanted taky usli.. Ale tema Pro Streetama to po$rali.. Jeste nechapu jak mohli na takovou pizovinu delat takovou reklamni kampan.. No jako po pravde jsem od toho nic necekal, na kompu mi to stacilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ven to pustěj, protože je to jejich tvorba kterou tvořili (snad v době mamutů) poměrně dlouho a tak si myslej že je to super, přitom pro lidi který jsou zvyklí na lepší grafiku třeba z PC (jen příklad), tak jim tohle příjde jak strašný šunt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu