Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFSPS první dojmy ???


freerider

Recommended Posts

nahodou ja nevim na co si stezujete?dyt ta grafika je pekna co byste od psp vic chtely?ste si asi zvykly na grafiky typu crysis a bioshock nebo na grafiku z PC a na co to vubec este je...podle me je to hodne dobry...aspon naka hra zavodni hra kde si ty auta aspon trochu nici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já bych to zase tak kriticky nehodnotil ... myslim, že se to dá hrát aspoň je po kratší odmlce zase nějaká lepší hra :-). Jinak je pravda, že hold NFS Underground 2 byly zupa, ale ono na to se dá těžko ještě líp navázat. Já sem prostě rád že Pro Streety vyšly a určitě je hrát budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne Carbony to bola grafika hrozna to sa nedalo hrat toto je podla mna superne a zas vsetci polovica hned odsudzuje ked vysiel na PC Pro Street vsetci povedali ze je to hovadina lebo hrali len 1. dva zavody ale keby to presli cele jak ja tak by videli jaka to je super hra staci len nazriet viac do tej hry a viac ju hrat nez len jednym okom pozriet a hned fuj to je hnus. :roll:

Lamster: jj odomknu sa ti tie vecy dostanes spoilery aj vinyli vsetko ale az neskor. ;)

nejen grafika ale také hratelnost ono ti to zatáčelo i když si nic nedžel takže prostě hrozný a navíc carbony byli hrozně temný vlastně se všechno odehrávalo v noci takže mě vůbec nechytli most wanted ty byli dobrý a undergrandy taky slušný oboje sem dohrál ale u carbonů sem se o to ani nepokoušel vůbec mě nebavili tyhle pro strret sou podle mě nejlepší needy na PSP ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi ja mam takovej dojem ze jsem si stahl nejakej fake:D:Dprotoze tak hroznou hru jsem jeste nevidel.Zapl jsem to..Menu jak kdyby udelalo male decko, ale o to nejde..najedu do hry..dyt to je hratelnost jak na mobilech!!hruza a des..grafiku radsi ani nepopisuju a pribeh s tuningem uz vubec..proste propadak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi ja mam takovej dojem ze jsem si stahl nejakej fake:D:Dprotoze tak hroznou hru jsem jeste nevidel.Zapl jsem to..Menu jak kdyby udelalo male decko, ale o to nejde..najedu do hry..dyt to je hratelnost jak na mobilech!!hruza a des..grafiku radsi ani nepopisuju a pribeh s tuningem uz vubec..proste propadak

SOUHLAS když sem předjížděl káru tak se do mě opřel a jak ke mě najížděl tak byl v přesnym uhlu 45° do strany od směru jízdy a prostě bylo vidět ty hbnusný pohyby prostě REMAKE mobilné verze prostě to postraly OMG sem fakt netuššil že se to dá posrat až tak sem čekla minimálně lepší grafiku než CB a nebo MW ty maj vp ohodě ale tohle je humus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grafiku radsi ani nepopisuju a pribeh s tuningem uz vubec..proste propadak

boze dalsi debil co si necita prispevky dopredu... o tunningu som tu uz asi 4 ludom pisal ze spoilery atd. dostanes az neskor OMG... to je zas dalsi co to hraje 2min. Za tu dobu ani nemozes vediet ci to je good alebo ne... :roll: ja to uz hrajem spolu asi tam 2h a davam 9/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to valdoDK: to že je tuning na nic je jeho názor, podle mě je taky na nic, řekni mi, můžeš tam dávat neony (proč se jezdí vždy jen za světla! vrattě nfs zpět do noci!), měnit tacháč, zrcádka a podobný detaily? ne nemůžeš a těch pár základní věcí co tam je je na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím kdo je looser, já hrál dost dílů nfs a na rúzných platformách, jen tě nechápu, jako může to být dobrá hra, ale srovnej to s ostatníma nfs, to si fakt myslíš, že vůči ostatním jsou tyhle skvělý? Jestli jo, tak si blázen nebo máš fakt divný vkus, ale v tom případě OK.

jejda už vidím, je ti 14, to tě omlouvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím kdo je looser, já hrál dost dílů nfs a na rúzných platformách, jen tě nechápu, jako může to být dobrá hra, ale srovnej to s ostatníma nfs, to si fakt myslíš, že vůči ostatním jsou tyhle skvělý? Jestli jo, tak si blázen nebo máš fakt divný vkus, ale v tom případě OK.

jejda už vidím, je ti 14, to tě omlouvá...

ty si looser pretoze zrovnavas PC hry z PSP hramy urcite toto je naj NFS na PSP a nemozes zrovnavat PC NFS alebo PS3 NFS z PSP NFS .... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D no nevím, tady nejde o grafiku víš? ale o princip nfs, kde máš příběh? policii? Fakt dobrej tuning? potěšení z jízdy? (tady když do sebe vrážíte, tak je to o ničem), Můžeš jezdit snad po mapě? Srážet osobáky? dát si závod s náhodně potkaným jezdcem?

A navíc PSP má mnohem lepší schopnosti než to co tu ukázali.

A myslím, že karbony byly lepší, i když ne o moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D no nevím, tady nejde o grafiku víš? ale o princip nfs, kde máš příběh? policii? Fakt dobrej tuning? potěšení z jízdy? (tady když do sebe vrážíte, tak je to o ničem), Můžeš jezdit snad po mapě? Srážet osobáky? dát si závod s náhodně potkaným jezdcem?

A navíc PSP má mnohem lepší schopnosti než to co tu ukázali.

A myslím, že karbony byly lepší, i když ne o moc

takže ty si myslíš že tuning je o měnění zrcátek a dávání neonů tohle sou legální závody normálně za světla a nekpírujou to u americkej filmů kdy prostě se všichni sejdou na nějakej sraz v noci a pak je honí poldové to je o ničem pravej tuning spočívá v motoru když můžeš porádně vytunit motor o vzhled vůbec nejde i když neříkám že tady v těch pro streetech je toho hodně ale mě to teda dostačuje hodně velkej výběr aut a to se mi taky líbí jeda ze super věcí na týhle hře kdyždá hra má příběh na co potřebuješ policii?? když se s ní honíš a k ničemu ty body potom nepotřebuješ dobrý to bylo v mostech tam si to musel udělat (myslim PC) ale k čemu byli na PSP k ničemu.....:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspon by ta hra déle vydržela a nabízela víc možností a pro mě byl vzhled a detaily v nfs vždy důležité, jednoduše múj názor je, že je ta hra strašná, tvůj názor, že se ti líbí, s tím nic nenaděláme, je to jen naše věc, oki respektuji tvůj názor a ty respektuj můj:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabízela víc možností a pro mě byl vzhled a detaily v nfs vždy důležité

tak toto ked som precital musim k tomu nieco napisat myslis ze tolko vecy detaily big pribeh vzhlad sa da narvat do 1,8GB ? si sa zblaznil ne? preco tam podla teba toho tolko nieje rozmyslaj tou tvojou krasnou hlavickou aj :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu