Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFSPS první dojmy ???


freerider

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...pratele NFS PS dojeba*i tim jak tomu dali ten rozmazlej efekt..tim se grafika zhorsila hrozne moc a modely aut vypadaji kostickovane..no a kdyz jsem se zezadu priblizil k autu a zacaly se tam delat ty vzduchovy mzitky ci co tak to bylo moc i na me a to ja nfs mam rad. Myslim ze celkove kdyby to nerozmazali tak to bude v pohode..myslim ale ze vzhledem k deformaci aut museli u modelu ubrat na detailech jinak by to neslapalo. No kdyz to graficky srovnam s Juiced 2 tak je to vazne smesny...jasne grafika neni vsecko..ale KDO SE CHCE DIVAT NA ROZMAZANY OBRAZ A KOSTICKOVANY POMALU JAKO NA NGAGEY??!!...muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak toto ked som precital musim k tomu nieco napisat myslis ze tolko vecy detaily big pribeh vzhlad sa da narvat do 1,8GB ? si sa zblaznil ne? preco tam podla teba toho tolko nieje rozmyslaj tou tvojou krasnou hlavickou aj :roll:

chalan nerob si hambu :D sak sa uvedom co pises :D

ved je zopar hier na psp co maju aj cool pribeh aj super grafču a ani 1,8GB nemaju :D

inak niekto tu pisal ze krasa tuningu je v ladeni motora no tak to sa aj mne paci ale podla mojho nazoru to nam mohlo dat tak gran tourismo 4 mobile ale bohuzial :D

inak je tato hra dost prepadak a len kaco by vyhodil kese za takuto hru :D sak naco sa hraju v EA oni fakt ryzuju na seckom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej lidi ale mám dotaz kde se tuní ten vzheld jako narázníky prahy apod.???
asi te sklamu a nejen tebe, nárazníky, spoilery etc. TAM NEJSOU.

Když prejdete celou Pro Series, tak máte na výber už upravené auta. Musíte si vybrat s každého jedno to je, Tuner, Sport, Super a Muscle. A pak ty ostatní už dostanete jako odmenu za závody.

Já hodnotim tuhle hru 8/10 protože, je tam super soundtrack, super auta, skvelé trate (autobahn). Jen tá grafika a dohlednost je trochu horší ale jako skušenému hráčovi NFS mi to nevadí. Chybí mi ješte 3% do konce a to musim ješte koupit nejaké auta, myslim Charger R/T...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s kulečníkovou koulí, alena ty peníze bych teda nehleděl, ještě řekni že zrovna ty by sis to kupoval ;-) :-D. ISO&CSO RulezZz

Kamera je fakt na pi*u, ale jinak hra se mi jako hodne libi :). Undergroundy jsem nehral, nemuzu posoudit, aleskusim ty wipeout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze dalsi debil co si necita prispevky dopredu... o tunningu som tu uz asi 4 ludom pisal ze spoilery atd. dostanes az neskor OMG... to je zas dalsi co to hraje 2min. Za tu dobu ani nemozes vediet ci to je good alebo ne... :roll: ja to uz hrajem spolu asi tam 2h a davam 9/10

davej si tomu bodu kolik chces magore..nechapu proc mi rikas debil kdyz se mi to nelibi..taky ti nerikam ze si kreten ze se ti to libi, i kdyz si to myslim :D proste hra je otresna a rika to 90 procent lidi tady..kdyby se to nejmenovalo nfs a nebylo by to od ea tak tomu nadavas taky..chces byt jenom dulezitej nic vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davej si tomu bodu kolik chces magore..nechapu proc mi rikas debil kdyz se mi to nelibi..taky ti nerikam ze si kreten ze se ti to libi, i kdyz si to myslim :D proste hra je otresna a rika to 90 procent lidi tady..kdyby se to nejmenovalo nfs a nebylo by to od ea tak tomu nadavas taky..chces byt jenom dulezitej nic vic

90 procent??? když tak to říká 38,18%.... podívej se na hlasování jak vypadá a jestli si myslíš že když řekne že hra je dobrá tak to tím rozhodně nemyslí aby byl důležitej ;) spíš seš ty důležitej :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě se to každému nelíbí a každá má jiný názor.....no a když to tady stahuješ tak bys moc neměl nadávat, kdybys sis třeba koupil minulý díl nfs tak by to udělali lepší.

A nebo kdyby si lidi Od EA zašli na fora tak by třeb mohl udělat pořádný nfs , protože od carbonu včetně to stojí za nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje rec, carbon jsem taky ani nestahoval, ani prostreet, .. nema cenu stahovat, kdyz sou na to vsude negativni ohlasy , a to, jak tomu dela EA reklamni kampane je dost ubohy, kdyz pak vyplivnou takovouhle hru ... jejlepsi bylo Need For Speed III Hot Pursuit (celkove treti dil) ktery sel hrat na split schreen, a parili jsme parili:-) i ve skole:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu