Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFSPS první dojmy ???


freerider

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak se vykašlete na single a pojdte na infrastrukturu ta je dobrá alespon tam se vyblbnete :P

jak se tam menuješ já sem martiN603 tak si zapaříme vytvořím na heslo ;) aby tam nikdo jinej nešel proože se to tam hned zaplní během 10 vteřin tak ať jezdíme spolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj klidně ale ted jdu večeřet tak kdyžtak třeba kolem 8 kdyžtak napiš na icq... jinak muj rank je asi 26

dobře tak pak se domluvíme na icq kolem tý 8 jo ;)

seš 24 teď se na tebe koukám ty nehraješ moc příběh cooo??? já mám odjezděno 8 závodů a mám 3-5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem byl vcera 8my ale tak dneska uz sem 12 zahrajete kdyztak nekdo mp treba dame heslo nejake abysme mohli zahrat vic lidi a nebo tak v urceny cas a zahrajem celkem me ten MP chytl :D:D:D a nebo pozdeji treba tak v 9 nebo v 10 muzem zahrat :D :) kdybyste meli zajem zajezdit tak napiste sem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem byl vcera 8my ale tak dneska uz sem 12 zahrajete kdyztak nekdo mp treba dame heslo nejake abysme mohli zahrat vic lidi a nebo tak v urceny cas a zahrajem celkem me ten MP chytl :D:D:D a nebo pozdeji treba tak v 9 nebo v 10 muzem zahrat :D :) kdybyste meli zajem zajezdit tak napiste sem :)

hele tak já založím topik pro hraní multiplayeru needy PS co vy na to??

a tam se dohodnem kdy a kde a jaký heslo pro více ldií co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře tak pak se domluvíme na icq kolem tý 8 jo ;)

seš 24 teď se na tebe koukám ty nehraješ moc příběh cooo??? já mám odjezděno 8 závodů a mám 3-5

hraju cjvilkama příběh ale spíše mě baví infrastruktura přece jenom hrát to proti lidem je zábavnější....

hele tak já založím topik pro hraní multiplayeru needy PS co vy na to??

a tam se dohodnem kdy a kde a jaký heslo pro více ldií co vy na to?

určo souhlasim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne Carbony to bola grafika hrozna to sa nedalo hrat toto je podla mna superne........

To mě carbony bavili neuvěřitelně. První 3 dny sem říkal že je to pitchovina a pak mě to chytlo a za chvilku bylo dohráno :) . Mě na PSP přišli carbony daleko lepší než na PC. Mno nic teď sem dostahoval Pro Street tak to du testnout.. Na PS3 totální propadák tak sem zvědavej na PSP :)

EDIT: tak to úplný rozmazání mě přijde jako úplná VOLOVINA !!! jak je to mohlo napadnout !! jinak ovládání podobný carbonům... Docela pohoda ,ale na 1.35gb bych to neviděl :D dávám 6,5/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,koukám jak tu všici nadáváte ale mě se to celkově líbí. Je to zase něco jinýho. Grafika je sice takov rozmazaná,pohled kamery je zdá se špatný,hraju to s pohledu kapoty:) ale celkem me to zacina chytat. Kdyz uz nikoho nechytl single,tak multiplayer po netu je jedno velky + Takze celkove hru hodnotím 8/10. Je to sice horsi nez burnout,ale lepsi nez toca.. vec názoru. Hned po burnoutu a sega rally multiplayeru je to hra na třetím místě u mě co se týče závodních her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm podle me se to povedlo psp ma chudou grafiku ale na handheld to ujde pro street sice tu grafiku ma o nicem ale jak tu nekdo rikal ze juiced 2 pro street prevalcoval:-) pekna blbost juiced 2 je nejnudnejsi hra co sem kdy hral tunig je o hovnu je to nuda nuda je to trapny ta hra ma jen dobrou grafiku mp3 o nicem hra proste taky o nicem!!!

prostreet mam 78%hry pokud by si nekdo tech 22% chtel dohrat dam save

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm podle me se to povedlo psp ma chudou grafiku ale na handheld to ujde pro street sice tu grafiku ma o nicem ale jak tu nekdo rikal ze juiced 2 pro street prevalcoval:-) pekna blbost juiced 2 je nejnudnejsi hra co sem kdy hral tunig je o hovnu je to nuda nuda je to trapny ta hra ma jen dobrou grafiku mp3 o nicem hra proste taky o nicem!!!

prostreet mam 78%hry pokud by si nekdo tech 22% chtel dohrat dam save

Juiced 2 je prave oproti pro streetum dost rozmanita hra..spousta druhu zavodu, drifty atd, a ten tunning je tady taky trochu jinej nez v ostatnich hrach..a rekl bych dost promalej co se tice vzhledu auta. Na IGN nejsou zadni blbci i kdyz taky s nima vzdycky nesouhlasim a rozdil v hodnoceni je jasnej!!Ale to je samozrejme muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juiced 2 je prave oproti pro streetum dost rozmanita hra..spousta druhu zavodu, drifty atd, a ten tunning je tady taky trochu jinej nez v ostatnich hrach..a rekl bych dost promalej co se tice vzhledu auta. Na IGN nejsou zadni blbci i kdyz taky s nima vzdycky nesouhlasim a rozdil v hodnoceni je jasnej!!Ale to je samozrejme muj nazor

njn nikoho to chytne nikoho ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde sa tam kupuju auta ???

hram to asi od vcera lebo skor som nemal cas celkom sa mi to paci a ta grafika podla mna nieje az taka zla ale problem je v tom ze to rozmazovanie to trosku kazi inak celkom fajn skusal som aj infra a bola to vcelku sranda moje hodnotenie je 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni tu říkáte, že grafika na psp není nic moc a valdoKD tvrdí, že na 1,8gb se nevleze pořádná hra, to je blbost, podívejte se na takový Final Fantasy crisis core, připravovaný God of War a podobný hry, jinak co se týče aut, tak vyzkoušejte Midnight club 3 Dub edition, na tohle NFS pro street prostě nemá, jak graficky, tak ani tuningově (byl jsem donucen se k této hře vrátit, po tom, co jsem chvíli hrál nfs pro street, protože na to se nedalo ani dívat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu