Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFSPS první dojmy ???


freerider

Recommended Posts

jak sem si to tu letmo pročítal tak názory jsou celkem smíšený...

Mně to teda vůbec nevzalo... odjle jsem jen 2 závody a pak jsem to smazal z PSP (na Nb to ještě mam) možná právě to je chyba ale už se stalo:blink:...

podle názvu jsem myslel že tam budou aspoň street závody ale okruhy a jestli tam jsou tak mam v hlavě nějak zakodovaný že k pouličním závodům patří spojlery, atd přece to všichni znáte... hodnotit to ani nebudu jelikož po odjetí 2 závodů se ani nedá...:?

no když si do hry ani nenahlíd tak nezjistíš že tam ty tví spoilery sou ale ne tak jak sme čekali ale už na předem vytvořených autech které v průběhu hry vyhráváš taky bych tu hru hned nezatracoval dokud nenahlédneš do instrukture (multiplayer) a to si myslím že ten chytl na fóru celkem dost lidí včetně mě hra má sice trochu hroší grafiku ale jinak je fakt dobrá a to nejsou pouliční závody ale normálně legální jako na PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no když si do hry ani nenahlíd tak nezjistíš že tam ty tví spoilery sou ale ne tak jak sme čekali ale už na předem vytvořených autech které v průběhu hry vyhráváš taky bych tu hru hned nezatracoval dokud nenahlédneš do instrukture (multiplayer) a to si myslím že ten chytl na fóru celkem dost lidí včetně mě hra má sice trochu hroší grafiku ale jinak je fakt dobrá a to nejsou pouliční závody ale normálně legální jako na PC

taky že sem napsal "hodnotit to ani nebudu jelikož po odjetí 2 závodů se ani nedá...:?"

pokud se nepletu tak název to tu má první dojmy... já jen napsal svůj 1. dojem!!

máš pravdu mulťák sem nehrál jelikož nemam možnost jak se připojit... hru vůbec neodsuzuju jen sem napsal co si o tom po 2 závodech myslím.. nic víc nic min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu