Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zase net...


fixlik

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Zdrawim, mam ten wifi ap od tp-link... Ale nedari se mi to zprovoznit, pac LAN ip uz vyuzivam na jinem sitovem pripojeni, co tam mam v takovym pripade nastavit za ajpinu??? Diky za normalni odpovedi :-P

Strašně málo informací, co jsi si koupil v příspěvku ze dne Old 17.02.2008, 16:38

se sháníš po nějakém USB Wifi adaptéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam ten tp link na kerej je delanej ten tutorial na net... popisu to teda slozitejsi cestou, doma mam velky pc a notes. velky pc je pripojeny na net a ten net sdili pres lan s notesem. tagze dyz na notesu u wifi pripojeni napisu tu lan ip, tak na velkym pc mi to hodi kolizi ipcek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Základem síťování je ře v síti má každé PC jedinečnou IP adresu -

PC - 192.168.0.1

Ntbok LAN - 192.168.0.2 a WiFi 192.168.0.3

PSP pak můžeš dát 192.168.0.4

Ale máš to zbytečně složitě, bude se ti to blbě sdílet na internet, pokud totiž jedeš tím NTB na internet přes PC, tak bych ten WiFi klíč zapojil do toho stolního PC, jinak budeš muset pokaždé zapínat PC i Ntbok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo, prave mi to rozhazelo celou sit a nedari se mi zdilet internet coz je pekne v pr***... to wifi mi to uplne fsechno podelalo, nemuzu proste tedka vytvorit sitovej most, pres kerej sem mnel nasdilenej internet... nevite negdo co s tim??? :-((

Všechno smáznout a začít znova. Jen ti doporučuji, zapoj ten USB WiFi klíš do PC na něm nastav v průvodci připojení sítě, Tento počítač je připojen k internetu a ostatní PC se připojují pomocí něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty voe kdyz ti to hazi chybu pri odstranovani sitovyho mostu tak mas asi pekne v riti widle...presne jak rika huhla-taky bych si pichnul normalak do compu co ma net ten tp-link...no a hlavne kdyz chces sdilet net pres lal tak mam pocit ze musi jeste neco extra nastavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok, tagze zkousim to teda v tom pc, ale mam zase prublem... mam adsl net a nejak mi ho to proste nechce sdilet, misto normalni ip v navodi tam mam 2 ip klienta a ip serveru, at do dns hodim keroukoli tak proste net nejede, psp mi sit najde ale pri testu netu mi to napise failed ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Huh.... teď sem dorazil domu Fixlik jen pro začátek, sítě nejsou zas tak jednoduchou záležitostí. Věřmi bohté zkušenosti se zákazníky mluví sami za sebe.

Postup musí být přísně logický, nesmíš se nechat zviklat utkvělou představou lidí co si pobrali všechnu moudrost světa.

1) připojení k netu dělej vždy na pevné PC, proč, - ten ti nikdo neodnese, další důvodem je že s tím notem si pokaždé hraje někdo jiný, takže ho nemusíš najít ve stejném stavu jako před vypnutím

2) funguje ti připojení do internetu z PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) net je na pevnym pc :-P na notesu sem to stejne nesprovoznil xDD

2) net uz funguje jak na notesu tak na pc...

Este to chce poznamku ze mam USB ADSL modem... Tagze mam stale problemy s pripojenim wifi dle navodu... u toho adsl nemam zadnou dns, jsou tam jen 2 ip adresy - ip klienta, ip serveru... Zkusil sem toho uz hodne a podle mne to uz nema cenu xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu