Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Reklamace PSP


dcepy

Otázka

Ahoj lidi! Chtěl bych reklamovat PSP - blbne wifina, furt to zlobí, udělal jsem vše, vím že je to rozbité.

Mám ale custom firmware - 3.90 M33-2, a bojím se, že by mi kvůli tomu neuznali reklamaci.

Máte někdo zkušenosti s reklamací? Vadí to, že jim tam pošlu psp s custom firmware? Pokud to mám poslat s originálním firmwarem, dá se to nějak přehodit zpět? Jak?

Dík:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli ti to uznaj nebo ne nevim, ale lidi tady doporucovali, ze je lepsi tam hodit orig at zbytecne neprovokujes

mno a jak tam dostat orig. koukam ze mas slim.

takze pokud jsi si neudal zalohu systemu nand pri flashowani na cfw tak jsi vicemene v haji. jelikoz na slim je prej potreba prehrat ten puvodni cos na nem mel a z jineho slimu to nejde (ale radsi se este optej)

pokud jsi si udelal zalohu, tedy ten soubor nand-dump pri prehravani na cwf tak jen vem kartu s programem cos prehraval cfw (DCv3, DCv3). v lepsim pripade tu zalohu tam stale mas. pokud jsi si ji pretahl tak ji zas nahraj do rootu (primo na kartu / nedavej do zadne slozky)

pak uz jen zas pandora baterka, boot z karty a jako tusim 3 nebo 4 moznost je obnova systemu z nand-dump (s tim ze i tam je varovani ze je to nebezpecne - prave kvuli tomu kdyz nemas puvodni TVUJ nand-dump)

pak staci jen nechat chvilku prehravat a je to.

pokud si tu kartu smazal tak ji musis zas naprogramovat jako kdyz jsi flashoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli ti to uznaj nebo ne nevim, ale lidi tady doporucovali, ze je lepsi tam hodit orig at zbytecne neprovokujes

mno a jak tam dostat orig. koukam ze mas slim.

takze pokud jsi si neudal zalohu systemu nand pri flashowani na cfw tak jsi vicemene v haji. jelikoz na slim je prej potreba prehrat ten puvodni cos na nem mel a z jineho slimu to nejde (ale radsi se este optej)

pokud jsi si udelal zalohu, tedy ten soubor nand-dump pri prehravani na cwf tak jen vem kartu s programem cos prehraval cfw (DCv3, DCv3). v lepsim pripade tu zalohu tam stale mas. pokud jsi si ji pretahl tak ji zas nahraj do rootu (primo na kartu / nedavej do zadne slozky)

pak uz jen zas pandora baterka, boot z karty a jako tusim 3 nebo 4 moznost je obnova systemu z nand-dump (s tim ze i tam je varovani ze je to nebezpecne - prave kvuli tomu kdyz nemas puvodni TVUJ nand-dump)

pak staci jen nechat chvilku prehravat a je to.

pokud si tu kartu smazal tak ji musis zas naprogramovat jako kdyz jsi flashoval.

Díky moc za radu, bohužel jsem nic nezálohoval, takže jsem asi v háji no...naštěstí to neni nic velkýho. Jen mi blbne wifina. Když hrajem přes multiplayer, tak to musim zkoušet asi tak desetkrát,kdy se ta wifina ráčí reagovat a pak hrajem. Stejné je to s netem. Kluci co maj ve škole psp to zkoušeli a neměli problémy, tak si myslím že to mám rozbité, proto to chci poslat na reklmaci.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu