Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

sillent hill


razziel

Recommended Posts

to srdce je v takovy ty zavreny bedynce .. ale uz si nepamatuju jak se to odemyka ..

je to jedna z mistnosti, je tam myslim i okno, a dalsi kravinky .. tak hledej :) .. jooo vlastne musis nejak cist ty tri napisy najit .. a z nich pak mas cisla a z toho pak udelas kod pro otevreni bedynky

je to vzdy divci jmeno a cislo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohral jsem vsechny dily Silent Hill a pouze jedinkrat jsem pouzil navod ve 2. dile. kdy se sestupovalo o schodech a byla tam mistnost s dulezitym itemem. problem byl v tom, ze pokud jsem chtel vylezt ven, musel jsem zadat kod a ten se nedal nijak zjist, v te mistnosti jsem byl 3 dny, pak jsem v navodu zjistil, ze staci vypozorovat omackane klavesy a udelat kombinaci a voila, ono to slo. Dodnes se stydim, ze jsem pouzil na jednu ze svych nejoblibenejsich her navod, ale fakt jsem nevedel uz jak dal :(

Proto nevidim v navodech nic spatneho, pokud se pouziji s rozumem a ne ze projdu celou hru podle navodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn to je good nazor taky si myslim ja sem se zaseknul v nemocnici a nevjedel jsem jak dal ani by mne nenapadlo ze ty mena s cisly se maj pouzit na ten box co je v nemocnici tak sem se podival a hned jsem vjedel a moh sem jit dal :)

Kazdopadne v SH jsou vsechny napovedy a veci co pujdou nekde pouzit, vyznaceny cervene co ja vim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu