Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

soubor 001


Dominik

Otázka

stáhnul jsem si hru kde jsou soubory 001, 002 atd. když je sloučim přes total comander a přepíšu ze souboru .out na .rar tak se mi tam objeví soubor s iso a když dám extrahovat chce to po mě soubor 00 ale ve složce s hrou tam žádnej neni nevim co stim a není to u první hry co se mi to stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

stahni si program 7zip , tim otevri ten prvni soubor (001) a ono ti to ukaze, co je vevnitr (budto to bude primo ISO, nebo RAR) kdyz to bude ISO, tak to jenom vytahni do nejaky zlozky, a pak do PSP, a kdayz to bude rar, tak ho taky vytahni do nejaky slozky, ten znovu otevri, a v nbom bude na 99% iso, tak to taky extrahuj, a to ISO uz nakopci do PSP .. nejlepsi program na to je asi 7zip, a po něm winrar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stáhnul jsem si hru kde jsou soubory 001, 002 atd. když je sloučim přes total comander a přepíšu ze souboru .out na .rar tak se mi tam objeví soubor s iso a když dám extrahovat chce to po mě soubor 00 ale ve složce s hrou tam žádnej neni nevim co stim a není to u první hry co se mi to stalo.

Tento problém byl řešen na oficiální podpoře WinRARu: http://www.rar.cz/messages.php?tid=93

Přečti si hlavně příspěvek od uživatele Flow ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu