Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSX - problém se savem ?


Cita

Otázka

Ahoj lidi mám takový větší problém s hrami PSX na PSP, no spíš ne s hrami, ale s ukládáním her. Podle mého názoru se PSX hry na PSP ukládájí nějak podivně. Momentálně mám v PSP dvě PSX hry a to Driver a Alien vzkříšení.

Na tyto hry sem se moc těšil a tak sem je začal vášnívě hrát. Po pár hodinác sem však zjistil, že ukládání nejspíš nefunguje jak má, nevím čím to, ale třeba u hry Driver mě po načtení hry myslím tím načtení uložené pozice, pak nejde skoro polovina hry. Nemůžu například dát restart mise, protože mě pak s černá obrazovka a nic se neděje a resetuje se PSP, nebo paměťovka blíká jak dívá, ale stejně se nic neděje. Něco podobného se mě stává i u toho Aliena. Mám takový potřebný věci, s kterými projdu skladistni dveře, ty projdu v pořádku, ale když si to uložím a načtu hru a mam všechny ty věci co mám mít, tak už je neprojdu. Ale přitom u obou her, když hraju novou hru tak funguje vše. jen to blbne, když hraju uloženou hru...

Nechápu co to dělá, nemám pro to logické vysvětlení, ale musím říct že mě to opravdu naštvalo.

Pokud někdo víte jak tenhle problém odstranit, tak bych byl hodně vděčný, za nějaký pěkný návod.

Předem děkuji a věřím, že určitě něco vymyslíte. S pozdravem Cita

Btw. Můj Frimaware CF 3.90 M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aha no to mě dost mrzí teda :( uz to ctu no na drivera no: Update by GamerbyDesign: Tested on 3.52 M33-4 game works perfectly except that you can't restart missions because it freezes.

Je to skoda...treba to casem nejak vyresi ale dik za tu stranku aspon budu vedet zda taky meli problem nebo ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu