Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

LCD televize-ničí se?


Mike55

Otázka

Recommended Posts

  • 0

a ty si myslis ze kdyz se na to divaji tak se to nenici ? :D :D :D teoreticky vzato se to nici od prvniho spusteni :D :D rekni rodicum ze kdyz nechteji aby se ta televize nicila tak at tu televizi radsi ani nepousteji :D :D :D nici se stejne kdyz se na to divas nebo kdyz hrajes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a ty si myslis ze kdyz se na to divaji tak se to nenici ? :D :D :D teoreticky vzato se to nici od prvniho spusteni :D :D rekni rodicum ze kdyz nechteji aby se ta televize nicila tak at tu televizi radsi ani nepousteji :D :D :D nici se stejne kdyz se na to divas nebo kdyz hrajes.

jééé to už jsem jim říkal mnohokrát, ale mě neuvěří, bude potřeba sehnat odborníka na televize, aby jim to řekl do očí :roll: ted další problém kde ho sehnat, OMG máme telku za 72 tisíc, ty barvy OMG to full HD, už sjem to jednou jak byli na dovolené zkoušel to je paráda, musím za to bojovat, protože přicházím o hodně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jééé to už jsem jim říkal mnohokrát, ale mě neuvěří, bude potřeba sehnat odborníka na televize, aby jim to řekl do očí :roll: ted další problém kde ho sehnat, OMG máme telku za 72 tisíc, ty barvy OMG to full HD, už sjem to jednou jak byli na dovolené zkoušel to je paráda, musím za to bojovat, protože přicházím o hodně :(

tak jim rekni ze vyhodili zbytecne 72 tisic protoze jedina vec v celem dome ktera naplno vyuzije tu televizi je prave ten xbox :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jim rekni ze vyhodili zbytecne 72 tisic protoze jedina vec v celem dome ktera naplno vyuzije tu televizi je prave ten xbox :D

A jak jim to mám vysvětlit, oni prostě si to vzali do hlavy a nikdo jim to nevymluví. Já nevím jak jim to vysvětlit, prostě jsem úplně v prdeli, říkali, že když se mi to nelíbí, tak to mám prodat :(. Ach jak závidím těm, kteří hrát mohou. No do 18 mi chybí 2 roky, už se těším, až budu mít vlastní byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to good luck,doufam ze ho v 18 opravdu budes mit :)

btw taky moc nechapu k cemu si vasi poridili takovou tv kdyz u nas signal ve full HD stejne neni,kdyby meli aspon bluray prehravac tak to pochopim,ale takhle...

Já jsem je k tomu přemluvil, neřekl jsem jim, že na tom budu hrát, ale chtěl jsem, protože jsem věděl, že XBOX 360 full HD podporuje, já jsem jim řekl, že to FULL HD je rozlišení a že budou mít kvalitní obraz, oni nevědí, že u nás se v HD kvalitě nevysílá a HD player máme. Nevím co s tím, jsem v bezvýchodné situaci. Dostávám nějaké prachy, takže telku bych si klidně koupil, samozřejmě, tak za 20k, ale taky full HD, jenže to by zase říkali, že jim čerpám elektřinu, oni zkrátka nechtějí, abych hrál a vymlouvají se na ničení televize. :cry::(:hurted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem je k tomu přemluvil, neřekl jsem jim, že na tom budu hrát, ale chtěl jsem, protože jsem věděl, že XBOX 360 full HD podporuje, já jsem jim řekl, že to FULL HD je rozlišení a že budou mít kvalitní obraz, oni nevědí, že u nás se v HD kvalitě nevysílá a HD player máme. Nevím co s tím, jsem v bezvýchodné situaci. Dostávám nějaké prachy, takže telku bych si klidně koupil, samozřejmě, tak za 20k, ale taky full HD, jenže to by zase říkali, že jim čerpám elektřinu, oni zkrátka nechtějí, abych hrál a vymlouvají se na ničení televize. :cry::(:hurted:

ta spotreba je vazne kvalitni argument :dozey: omg tak kdyz te na tu jejich tv nechtej pustit tak si kup svou, mensi tv a mas po starostech ne? kdyz teda pises ze by sis na ni mel :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
moji rodice ani nevi co je to full HD mam LCD x360 a jediny co se na tom nici sou tlacitka u ovladace ktery mackaj jako blazen a jestli chces natocim ti video jak se to nenici
jak chceš ukázat z videa na kterým bude jak hraješ že se tv nekazí ? :D:dozey: to jsem nevěděl že když zmáčkneš 3x tlačítko AV , že se to tak strasně ničí jestli myslíš na ovládači k xku tak to je něco jiného o tom nebyla řeč
Jak jsi to udělal? Mě se to nedaří 2 měsíce :(
jak ? chtěli pustit video z kamery na tv tak jsem to pustil až se dodívali tak jsem řekl že s xkem je to to samé a už jsem mohl ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak chceš ukázat z videa na kterým bude jak hraješ že se tv nekazí ? :D:dozey: to jsem nevěděl že když zmáčkneš 3x tlačítko AV , že se to tak strasně ničí jestli myslíš na ovládači k xku tak to je něco jiného o tom nebyla řeč

jak ? chtěli pustit video z kamery na tv tak jsem to pustil až se dodívali tak jsem řekl že s xkem je to to samé a už jsem mohl ;)

TO se máš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem je k tomu přemluvil, neřekl jsem jim, že na tom budu hrát, ale chtěl jsem, protože jsem věděl, že XBOX 360 full HD podporuje, já jsem jim řekl, že to FULL HD je rozlišení a že budou mít kvalitní obraz, oni nevědí, že u nás se v HD kvalitě nevysílá a HD player máme. Nevím co s tím, jsem v bezvýchodné situaci. Dostávám nějaké prachy, takže telku bych si klidně koupil, samozřejmě, tak za 20k, ale taky full HD, jenže to by zase říkali, že jim čerpám elektřinu, oni zkrátka nechtějí, abych hrál a vymlouvají se na ničení televize. :cry::(:hurted:

tak jim ho odpoj od TV a řekni jim, že ničí TV stejně jako by to dělalo Xko :)

edit: full HD za 20k? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
TO se máš :)
říkali to hned jak jsme ji koupily časem je to přejde uvidíš.. a kdyby ne tak zkus jim třeba ukázat na youtube nějaká videa jak tam hrají na nějaké dobré lcd třeba to pomůže nebo zkus třeba vypálit nějaký film který by se jim líbil třeba Blu-Ray cokoliv a řekni třeba že ti to na té tvojí nepujde.. hodně štěstí ať si můžeš taky pořádně zahrát ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je normalni... Kdyz nechtej abych byl na PC, reknou ze mi to kazi oci, nebo ze bude zase velkej odber elektriky :D To je to same, jsou to hlouposti, ale jak jinak rict, vypadni, kdyz ne trapne :) (tak jeste trapneji ze..)

Pro stouraly: Oci to nekazi, nedavno o tom psali v jednom platku, ani cteni v aute nekazi trvale oci, jen to ochabuje ocni svaly, takze pak muzes videt chvily rozmazane, ale neni to trvale..

.. viz. jsem asi od 5ti let denne 3-5hodin na PC (CRT obrazovka od deseti let, predtim to bylo LCD z notebooku - cernobile/barevne..), nedavno jsem byl na mereni odchylky (jestli nemam nosit bryle) a odchylku mam pry miniaturni, kterou ma kazdej od narozeni - takze to s PC nema nic spol. a je to zivej dukaz, ze obrazovky nenici zrak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoši vy se všichni tak máte. Já prostě nevím jak jim to vysvětlit, je to prostě nezajímá, přitom televizi koupil táta a vlastně vše platí táta a tomu je to jedno, ale máma neplatí vlastně skoro nic ale do všeho kecá. Ona moc technice nevelí a tak těžko vysvětlovat ,,neandrtálci´´ jak to funguje na LCD a jak na CRT, když málem ani nezapne telku. Říká, že ta naše televize má například životnost 10 let a když na tom budu hrát, tak třeba jen polovinu, že si nenechá zničit telku a jestli se mi to nelíbí, že nebudu hrát ani na CRT :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:cheesygrin: změnil bych fakt rodiče!! Sorry, ale na tohle mě nic nenapadá. Bud tomu fakt nerozuměj nebo opravdu nechtějí aby si hrával moc hry, protože si myslí, že jsou to blbosti. Jak jsem rád, že mám vlastní pokoj a tolerantní rodiče.:roll:

Já mám taky vlastní pokoj. A říkají, že mi stačí hrát na počítači. Oni jsou skoro ve všem tolerantní kromě hraní a to mě nejvíce sere. Jinak máma mi dává prachy skoro na vše si řeknu, ale hrát mě nenechá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hoši vy se všichni tak máte. Já prostě nevím jak jim to vysvětlit, je to prostě nezajímá, přitom televizi koupil táta a vlastně vše platí táta a tomu je to jedno, ale máma neplatí vlastně skoro nic ale do všeho kecá. Ona moc technice nevelí a tak těžko vysvětlovat ,,neandrtálci´´ jak to funguje na LCD a jak na CRT, když málem ani nezapne telku. Říká, že ta naše televize má například životnost 10 let a když na tom budu hrát, tak třeba jen polovinu, že si nenechá zničit telku a jestli se mi to nelíbí, že nebudu hrát ani na CRT :cry:

Hej, to je mi te lito, ale mas proste smulu.. Ja mel obcas s necim taky takove problemy.. U tebe je to sice brutal, mit Xko a doma vedle toho LCD TV kterou nemuzes pouzivat, ale co se s tim da delat... Bud casem zchladnou a dostanou rozum, ze tu TV asi nekupovali jen na okrasu, nebo jsou tak sobecky, ze si tech "10 let" chteji uzit jen oni (je to samozrejme blbost..)..

Takze jedina sance, smirit se s tim ted a jakmile budes moct (nevim kolik ti je), zacit chodit na brigadu a vydelat si na ni sam a pak je vyfakovat :) Uvidis jaka je to svoboda vydelavat si sam a to co ti driv nedovolili si koupit a pak uz nemaj zadne prave ti kecat do tvejch nakoupenejch veci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hej, to je mi te lito, ale mas proste smulu.. Ja mel obcas s necim taky takove problemy.. U tebe je to sice brutal, mit Xko a doma vedle toho LCD TV kterou nemuzes pouzivat, ale co se s tim da delat... Bud casem zchladnou a dostanou rozum, ze tu TV asi nekupovali jen na okrasu, nebo jsou tak sobecky, ze si tech "10 let" chteji uzit jen oni (je to samozrejme blbost..)..

Takze jedina sance, smirit se s tim ted a jakmile budes moct (nevim kolik ti je), zacit chodit na brigadu a vydelat si na ni sam a pak je vyfakovat :) Uvidis jaka je to svoboda vydelavat si sam a to co ti driv nedovolili si koupit a pak uz nemaj zadne prave ti kecat do tvejch nakoupenejch veci :)

Přesně tak, na to už čekám, ted v květnu mi bude 16 let. Však už na prázky sháním brigádu a koupím si nějakou telku. Nemusí být značková ani moc velká, hlavní je aby byla full HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu