Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Vetsinou hraji na notebooku, pac si do nej ve skole pisu zapisky a tak, kdyz ucitel zkousi, poznamky si pise nekdo jiny nebo proste nemam naladu proste hrajeme Geometry Wars a prekonavame nase rekordy v Leaderboards :) Na PSP jen v hodinach, kde je to profesorovi jedno co clovek dela. I tak mam v lavici, kalkulacku pro pripad, kdyby se ptal ,,Co to tam smatras pod tou lavici? Dej mi to na stul!" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

:psp: já většinou pařim jen o odborných předmětech, jako je odborné kreslení atd. máme třídního učitele, takže pohoda :roll: hral jsem dneska celou hodinu a třídní mi na to přišel, zabavil mi PSP s Tekkenem a pařil on:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: LoLec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo :D dneska při těláku sem seš do posilky a celý 2 hodiny sem sedděl an rotopedu a čuměl an film :D pak přišel učitel a prej : co to máš? PSP doprdele to vim! ale co tma máš za hru? takový auta ...dej to sem! :D (ten kkt dal new game takze mi smazal sejvy :D) a za chvíly...kde se přidává plyn? Křížek.... v první zatáčce narazil do zdi a řikal: kurva to nejde vem si to rači :D ....njn pohodář učitel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť je to jedno! Vždy ti ho po hodině musí vrátit a jestli ne tak jí musíš začít vyhrožovat že to nahlásíš jako krádež:).

Mýlíš se můžou po tobě chít aby si pro něj přišli rodiče protože tenhle předmět nepotřebuješ k výuce a máš ho tam na vlastní riziko takže to vidim tak že pokud ti ho na konci hodiny nedá může ho klidně dát do skolniho sejfu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vedle me sedi sennpu takze si moc nezahraju ani to psp nemam flashnute ale nekdo me pujci nejake umdecko a potom uuz se to nejak zmakne:psp::psp::psp::psp::psp: hlavne tedy v matice a zemaku ale ani vytvarka a dějak nejsou marne předmety na pařeni v hodine:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná ted napíšu off topic ale souvisí to stím já sem měl mít z hudebky 5 :D a učitelka najednou na konci hodiny řekla že já a kámoš dostaneme 3 za to že jsme byly zticha ale já pučil kámošovi psp a on hrál a já kukal :D takže jsme díky psp dostali 3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu