Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pařeni o hodinach.


Snykx

Recommended Posts

  • Odpovědi 297
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

zajimavy topic :) Mno, ja už dneska bez PSP ani nejdu do školy... Já hraju normálně na lavici, učitelum je to docela jedno, navíc máme povoleny v hodinách notebooky, takže to schovavam za NB, ale přiznejme si, že spíš hraju na NB, než na PSP :) Ale u nas ve třide je dalsi kluk co mam PSP, takže davame často multák... Takže, co bych ti poradil... mno, maš to těžky :) Jedine hraj pod lavicí nebo vždycky když pujde kolem tak to polož a delej že nic :) nic lepsiho me bohuzel nenapada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. skus sedet co nejdál a vlevé řadě

2 . vycházej podle učitele a možností co ti dává (u některých učitelů to prostě nejde....vyber jen ty hodiny kde kje to aspon trochu možné)

3 . když hraješ pod lavicí tak to lehce pozná

4 .Skus hrát jak říkal "dark7" na lavici za pouzdrem a to pak není tak nápadný.....nebo za zády toho co sedí před tebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame ve tride 4 psp a jednou kdyz byl zkousenej typek z literky tak nam ucitelka zadala nec ocist... my sma zapli Juiced2HIN a dali circuit endurance :D 25 kol :D a bylo to feest vyrovnany a po tom desetiminutovym zavode vyhral jeden typek asi o sekundu a jak sme byli zazrany do hry tak sme neovladli emoce a zacali rvat veci typu " tady mate zmrdi (ten co vyhral)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Já bez PSP do školy nejdu (výjma bricku). Pařím normál na lavici nebo pod lavicí, uča si myslí že je to mobil a když něco, tak já dám mobil a pařím dál :-D. Horší bylo když mně čapl učitel co mi dal přístup na školní WiFi v hodině, jak čumím na Freefoto :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez psp do školy???Nikdy.den mého psp začíná ráno okolo 6 posloucháním pecek,ve škole mu zavařím pamětovku a procesor(nejlepší je mikina na lavici:idea:)po škole ho čekájí poctivých pár hodin dalšího poslechu...no a takhle to jede až do večera.Tdas potom ho čeká ještě nějaké to popaření v postely,píchnutí na nabíječku no a ráno znovu do akce....:D:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to delam tak ze si otevru penal(odklapeci) pustim film s cz titulkama a koukam sedim uplne vzadu u zdi takze ucitelka nic nepozna a kdyz chci hrat tak si pockam na literarku ucitelka tam cte celou hodinu nejaky k**** a ja hraju za celou hodinu ne necumne jinam nez do ty jeji blby knizky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hraju jen o urcitejch hodinach jsou proste ucitele u kterejch se to neda ... nemuzete davat navody zalezi na tom na jaky skole je v jaky lavici sedi co na to reknou zaci kolem atd... proste nejde poradit :(

+1 presne tak, muj nazor...

.. urcity navody ktery tu uz padly

1) sedet v leve rade, nejlepe za nekym (velkym) a nejlepe nekde az v zadu ...

2) mit otevrenou ucebnici a tu mit zaprenou mezi lavici a sebe a za tim parit..

3) hadry (tzn. zmuchlana mikina a PSP za tim apod..)

... ale na nekterejch hodinach to fakt nejde.. uz z toho duvodu ze treba musim neco delat (deskriptivni geometrie), chci neco vedet abych nevylitnul ze skoly (matika..), anebo bych si to u toho hororovyho ucitele nedovolil, protoze kdyby me nacapal, tak uz si s dobrou znamkou neskrtnu (chemie..) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, taky sme delali ...s tema propiskama .. ale ja mam fakt dobry oci, takze jsem to delal pismem 1, a pak jsem mel polovicku propisky (jen jednu stranu, druha byla otocena k ucitelovy) polepenou timhle, a vesel se mi na to skoro celej sesit (jezte to bylo psany ve zkratkach, a dulezity veci , takze to byla pohoda .. akorat si s tim clovek musel doma dat praci, aby to vypsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vam gratulujem,ze mozte v pohode hrat:psp:.Ja do skoly PSP nenosim,hned by sa pri mne zastavila polka triedy a chcela si zahrat.A keby hram nahodou cez hodinu isto by sa niekdo kukal ako drtim a to by vzbudzovalo podozrenie:roll:.Ak mate niaku radu ako sa zbavit tohoto problemu,vopred dakujem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu