Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RCO téma


Tweeety

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo mám fw takovej, jakej je psanej, ale nemuzu se dostat do flash pameti, at dam v recovery XMB Usb device Flash 0, tak se mi to vzdycky pripoji normalne jako vymenitelny disk a mam tam normalni slozky

EDIT: uz to mam, ale bojim se tam neco smazat, abych to nepos*al.. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kačisko: presne

bykk: blbost

je tady nekde tutorial myslim normalne pres recovery vlezes do flash0 tam smazes slozku dic kvuli mistu a vlozis tam theme tak ze prepises slozky co tam jsou taky si dej ale pozor jakej mas fw!

a nebo přes vsh menu nastavíš usb device : flash0 a dáš usb connection, ale nezapomen to pak vrátit z5 na memory stick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ke stazeni tam byl jeste jeden soubor gomessenger.rar, ten tam taky musim dat ? a nevadi ze to mam pres usb pripojeny v menu normalne na psp ne v recovery ? jako myslim ze tam je videt to stary pozadi..

podle toho co to ten gomessenger je.. pokud to je ikona, tak si ji tam dat muzes, pokud to je program, tak ten na flash0 asi davat nebudes... nejdriv si precti readme k tomu at neudelas kravinu a jestli si nejses jistej, tak ten gomessenger tam vubec nedavej.

Mel jsi to pripojit pres recovery, ve vsh menu muze dojit k bricku, protoze nektere soubory jsou prave pouzivane a nemusi se spravne prepsat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle toho co to ten gomessenger je.. pokud to je ikona, tak si ji tam dat muzes, pokud to je program, tak ten na flash0 asi davat nebudes... nejdriv si precti readme k tomu at neudelas kravinu a jestli si nejses jistej, tak ten gomessenger tam vubec nedavej.

Mel jsi to pripojit pres recovery, ve vsh menu muze dojit k bricku, protoze nektere soubory jsou prave pouzivane a nemusi se spravne prepsat..

No právě! Ale já kdyz to pripopjim pres recovery, tak mi to nikdyn ezobrazi flash0 jedine normalne pres psp usb connection..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo dávám.. V menu v psp kdyz da, usb conection, tak mi flash0 nabehne, ale v recovery ne..

dáváš v recovery advanced/toogle USB to flash0 ? ...

Tak po 30 to nabehlo :bash: takze mam jen nakopirovat slozky font a vsh do flash0? jo? :-D

Už to mám, děkuju vsem moc !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu