Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to KFC je hodne velky

dole mas takovej klasickej fast food a v hornim patre je takova stylova kavarna skoro az klub. mas tam sedacky a kresla, stoly takze krasa na srazy. navic je to tam i dobre porozdelovane takze ruzne skupinky/hoste navzajem nerusi.

btw: zorganizujte hry a co kdo bude hrat... a hlavne si myslim, ze ty skuby jsou tim, ze vsechny ty hry jsou ripy a hlavne .cso.

by to chtelo spis isa. vim ze neni misto na kartach, ale kdyz je aspon 1 ntb tak se to da poprehravat... prijde mi lepsi nez hrat trhane hry.

Je mi to celkem fuk, kdy to bude, jen se chci zeptat: byl by moznej flash slimaka?kamos to nechce delat sam a ja tomu navodu vubec nerozumim...jinak prihodte worms a burnout:dominator do mozna...

jako prehrat na cfw? a jakou verzi chces? pokud mas kartu navic na flash (a zalohu nand) tak by to slo. jen nevim jestli tam tenhle tyden pujdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim, ze s hrama nebude problem... kdyztak mam nejaky isa, z tech vosekanejch cso ani moc nehraju..

tak ja uz jsem hlasoval pro sobotu, doufam, ze se ke me nekdo prida, pac se mi nedele fakt nehodi a nechtel bych prijit o srazek s prima typkama co cely dny cucej do krabicky s obrazkama...:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda du a pokusim se schrastit all games(coz bude s mym pripojenim problem).jinak bych si tam teda flashnul toho slimaka asi na 3.90

uz je presne stanoveny datum?

no,to nikdo nevi, kdy to bude...:-D ale je patek a pokud to bude zitra, tak by mozna nebylo od veci to vedet:-DJInak podle vysledku ankety je celkem jasno, takze pokud nebude zadna prevratna zmena, tak urcite v sobotu dorazim.. tesim se draci..Luku, napises seznam lidi, kdo prijde??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okaaaaaaaaaa:-D se tesim... tak zejtra, jo a hele, ted jsem dohral God Of War a chtel bych zas dat neco jinyho, nemate nekdo GTA VCS?? kdybyste nahodou meli a mohli to zetra vzit, tak mi sem napiste ju?? diky.. zatim..
já asi radši vemu zase dvdčka s hrama pokud by tam byl někdo s notasem,kdyžtak pište teda ještě jaký hry dáme určitě protože už nemužu dát new hlasování
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vemte dvd, flashdisky a externaky a uvidi se. hlavne to chce isa. csa si nechte jako zalohu kdyz nebude notas (skubou se)

jestli dojdu tak ho vemu(tentokrat i s adapterem)

jestli budu spat tak musite spolehat na nekoho jineho xD

jinak ja bych byl pro Tekk DR. Este musim vylepsit Asuku ^^

pak mozna GTA, Wormsy nebo tak neco. Strilecky na psp me nejak neberou - desny ovladani ^^

PS: kdo muzete berte prodluzky apd. minule to bylo jen tak tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu