Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

vemte dvd, flashdisky a externaky a uvidi se. hlavne to chce isa. csa si nechte jako zalohu kdyz nebude notas (skubou se)

jestli dojdu tak ho vemu(tentokrat i s adapterem)

jestli budu spat tak musite spolehat na nekoho jineho xD

jinak ja bych byl pro Tekk DR. Este musim vylepsit Asuku ^^

pak mozna GTA, Wormsy nebo tak neco. Strilecky na psp me nejak neberou - desny ovladani ^^

PS: kdo muzete berte prodluzky apd. minule to bylo jen tak tak

já beru teda zase všechny svoje dvdčka a jednu rozdovjku,někdo určitě veme taky,a vemte si radši aspon někdo nabíječky! a tekkena a wormsy dáme neboj ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja toho moc nevemu(mam jen UMD a to je nanic a mam kamosovo slimko na flash), ale jestli teda bude notas, tak bych hodil neco na phone a potom bych to tam hodil, co?

vem si hlavne kartu primo na flash a nand zalohu! bez toho to nikomu flashovat nedavej. doporucuju 256mb a vetsi. zaloha ma 60-70mb ted nevim kolik ma ten soft na flash presne. vse se dela na jedne karte. ale ta zaloha je zivotne dulezita hlavne u slimek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockat potrebuju jeste jednu kartu? co je ten NAND?

no asi takhle. na psp mas orig firmware(fw) apd. kdyz nahravas custom firmware (cfw) tak ho tim defakto mazes (teoreticky jsi bez zaruky a zarovne kdyz neco podelas na psp a potrebujes ji vratit do puvodniho stavu a nemas zalohu puvodniho fw tak to muze byt problem). takze je dobre si ho zazalohovat.

u slimu je problem s tim ze potrebujes mit zalohu z toho tveho psp slim. kdyz pouzijes cizi tak se to cele po... u fatek to snad slo i z cizi. zas tak hluboce do toho nevidim a prave proto ji doporucuju delat ^^

na prehrani firmware potrebujes jednu kartu. na tu se nahraje specialni soft jenz ti s pomoci specialni baterky umozni udelat zalohu a nasledovne prehrat customfirmware. zalohu NAND to ulozi prave na tu kartu. tu bych pak nekam byt tebou uschoval a pripadne este prehral ten image soubor NANDu nekam na pc a dvd (zaloh neni nikdy dost). treba to nikdy nepouzijes, ale proc riskovat. no a s touhle instalacni/zalohovou kartou bych nehral ^^

jestli kartu nemas v praze se daj koupit mmsd skoro vsude za 300-400 mas 512... ale urco se da sehnat i 256.

ciste teoreticky by se dalo este udelat ti zalohu, tu nahrat na ntb, pak by sis hral a potom by ti ji nekdo zas na kartu nahral a ty by sis ji doma prehral na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vem si proste neco kam ti bude pak mozno ulozit tu zalohu (70MB)

ja psal kartu navic protoze mi to prijde nejbezpecneji a nejlepsi kdyz to mas zvlast (nehrozi ze si to v psp umazes, zformatujes nebo v nejhorsim pripade nejak odejde karta hranim)

navic kdyz je to rovnou na te karte s programem tak ti to kodkoliv s pandorou

muze kdykoliv rovnou obnovit.

kdyz nemas kartu vem flashdisk nebo neco (CD,DVD). flasher to zazalohuje na svoji kartu a pak ti to prehraje vypali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší řežba v battlefrontu jakou jsem zažil :dozey:

no luku, jako jo.. mas recht.. bylo to moc dobre zabity odpoledne.. fakt super parby...

Ale cos mito dal za hru... jako patapon je nejluxusnejsï parba, co jsem kdy hral... ted jsem se od toho odtrhnul, jenom proto, abych napsal tenhle prispevek..:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no luku, jako jo.. mas recht.. bylo to moc dobre zabity odpoledne.. fakt super parby...

Ale cos mito dal za hru... jako patapon je nejluxusnejsï parba, co jsem kdy hral... ted jsem se od toho odtrhnul, jenom proto, abych napsal tenhle prispevek..:psp:

patapowned :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojta tenhle vikend nemuzu asi hodne lidi nemuze udelal bych to pristi nedeli a zalozil bych novej topic stim muzu ti pomoc s organizaci xD

Jakej novej topic zase?....jednou se neudělá sraz a vy z toho máte nasr.áno...........tendle tejden ASI nic.......sou velikonoce a věčina lidí je pryč(např. Luk)....příští tejden bude na 90 procent...bud sobota nebo neděle.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam jak zitra tak poziri cas tak newim jak vy ale ja bych to dal i na tudle nědeli prostě kdo nepřijde smula,i když nas bude min tak se určo 4-5lidiček který v praze jsou najde a aspon si zahrajeme všichni jednu hru ¨ja newim ja bych do toho šel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu