Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to teda neni :-) já mam smulu,ze se ozeru po pivu,dal bych si páva a umřel blahem .. uz jsem to zkousel :D

njn staaavaaa se!

hele to zhuleni je fakt dobrej napad

jjjjj a mooooc dobrej akorat nemam zaadny prachy po prazkach (kazdej vecer vyhulenej jak prase a vozralej taky tak se pak nedivte :-D)takze se to bude muset pochystat nejak jinak...

EDIT : LUK rikal ze prej pristi tejden by to slo takze prisit tejden panove!!! doufam ze pudete tentokrat beru notebook takze o hry neni starost!!!! tak doufam ze pudete!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je toho 23.5. - 24.5. ?? to by bylo docela fajn :) tak zacnete delat soupisku a jaky brat hry :) jinak ja jdu na 100% :)...

Mimochodem hospoda nebo zas McDonalds? ja bych radsi tu hospodu,protoze v Mc nejsou moc prijemny a hlavne to neni delany :-P :) tak jen reknete kde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak v tom kfc je to super. nevim co furt resite. horni patro jsou kresla a gauce. navic co jsem tam byl ja tak jsme si to vzdy mohli libovolne popresouvat a sesednout. je to spis jak kavarna / klub...

+ jsou pristupne zasuvky a pripadne wifi

a to ze obcas nekdo projde po schodech. si nevsimnes a vy jste tem lidem taky ukradeny )

rozhodne lepsi nez mekac... nevim jestli predelali ten IPak, ale ty co znam ja tak vetsinou klasickej FF nabytek... nebo pribitej )

a kdyz chcete hamburgry tak si je propasujte v baglu )) v tom davu to stejne nepoznaj co tam jite ))

navic... za dva tydny... uz bude leto v plnem proudu ) muzete treba na Petrin )))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda pravdouci :)

mimochodem a co nejaky hry teda? :)

ja jsem pro Killzone,Fifu Street a zbytek mi je nejak tak jedno :-) zbytek musite doporucit uz vy :-P

Joj konečne někdo kdo hraje Fifu street...supr...už se těšim tu beru taky....zbytek je jendno....pokud budem mít notas tak akorát stačí aby to vzal jeden...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joj konečne někdo kdo hraje Fifu street...supr...už se těšim tu beru taky....zbytek je jendno....pokud budem mít notas tak akorát stačí aby to vzal jeden...:D

fifa je nejlepsi :) fifa for the win.. jen budu muset asi tedka naskillovat tým abys mě tak neporážel :-P jinak to je ok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joj konečne někdo kdo hraje Fifu street...supr...už se těšim tu beru taky....zbytek je jendno....pokud budem mít notas tak akorát stačí aby to vzal jeden...:D

rikaltady nekdo neco o notasu ??/ samozrejme!! z ho beru pokud budu moct...!!! let the wars begin! jo a navrhuju Worms openwarfare2(super mod only - muj mod jen super zbrane typu banabomb a holy granade atd!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HRY: worms openwarfare2, SSX, Burnout Legends

burnouty určitě ne protože heozně moc blbnou,potrvdili jsme si to několikrát na obou dílech ;),hlavně hry pro co nejvíc hráčů kdyžtak ;) a nebo bysme třeba mohli v nějaký hře udělat nějakej mini turnaj například dvojic apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

burnouty určitě ne protože heozně moc blbnou,potrvdili jsme si to několikrát na obou dílech ;),hlavně hry pro co nejvíc hráčů kdyžtak ;) a nebo bysme třeba mohli v nějaký hře udělat nějakej mini turnaj například dvojic apod.

S tim turnajem právě to sem myslel trochu to oživit.....:D...třeba SSX....:)...a nebo spíš náký racing.....Ale turnaj v Tekenovi by taky nebyl špatnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V neděli když se stihnu vrátit po opici z Chomutova, tak bych se s dovolením také zastavil :)

Když se podaří, tak už bude i 8GB karta, tudíž místo na hry .)

Notebook můžu vzít také.

Z her jsem toho na MP moc nezkoušel, nebylo kde a kdy, ale hrál jsem Sega Rally, Def Jam a Fight Night Round 3. Jinak bych určitě zablbnul s GTA, ale jsem pro každou srandu :)

Edit:

k tomu místu srazu. Když by bylo pěkně, proč se nesejít někde venku. Třeba strahovské zahrady a pod .... Jasně, nejsou tam zásuvky a pod...ale to je jedno ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu