Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP sraz Praha


LukDM

Recommended Posts

  • Odpovědi 505
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tekken neni duležitej,ten má gamesharing takže ho stahovat nemusíš a když budeš mít notase tak ti ho mužu dát třeba já potom ;)

jako takhle me to je jedno ja to kldine stahnu rad si to pak sam zahraju, na netu FUP nemam takze v poho akoratmi ten filefront prote nejde a kdyz de tak jede 50kb/s..

EDIT: uz sem zacal tahat vetsinu her co tu sou do vecera je snad mam ;-) :psp:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to radši nee:roll:....a kde se sejdem?Jo a THC69 bohužel nemůže,slaví 15ctiny s rodinou:cry:......

Hry které navrhuju:MOHH2,NFS:Carbon,Bomberman,GTA lcs,tony hawk.....:psp:

škoda,proč furt někdo slaví narozeniny když dáme sraz? :D meda je mezi hrama možná,jestli chcete tak ho vemte ale já bych radši zkusil to cod,carbony kdyby jste jo chtěli tak jsem viděl asi 100mb rip,tony hawk..no..jak chcete :D taky jsem viděl nějakej hodně malej rip myslim project 8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu