Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nevite kdy??


H4nys

Recommended Posts

jen pes6..ostatni hry sou roxozní :P za tech 5 min sem zjistil trapou hratelnost a grafiku

tje jasny si totalni lopata a neumis to ani ovladat,njn to je pak jasny ze je to pro tebe kravina,PES6 je totiz bomba,fifa je zase trapne druha a vzdycky bude,oleeeeeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE
jen pes6..ostatni hry sou roxozní :P za tech 5 min sem zjistil trapou hratelnost a grafiku

tje jasny si totalni lopata a neumis to ani ovladat,njn to je pak jasny ze je to pro tebe kravina,PES6 je totiz bomba,fifa je zase trapne druha a vzdycky bude,oleeeeeee

tos mi to teda nandal =) gj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na pc a na ps2 je to totalni kravina hral sem to 5 min a uz vic ne ..doufejme,ze na psp to bud lepsi

jo,to s tebou souhlasim na 1000%,hral jsem teda jen demo,ops2 magazinu,ale na posouzeni mi to stacilo,pes5 me bavi mnohem vic,jestli to tak bude i s psp verzi,tak je to pekne blby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na pc a na ps2 je to totalni kravina hral sem to 5 min a uz vic ne ..doufejme,ze na psp to bud lepsi

jo,to s tebou souhlasim na 1000%,hral jsem teda jen demo,ops2 magazinu,ale na posouzeni mi to stacilo,pes5 me bavi mnohem vic,jestli to tak bude i s psp verzi,tak je to pekne blby

....PES5 ale nema master league, ktery bude u 6ky asi dost velikym lakadlem....na PSP samozrejme.

No uvidime....mel by se objevit kazdym dnem tak to posoudime sami jak to dopadlo.

Jinak jsem si nahral na PC Fifu07 (jen kvuli komentari CZ, ktery je nekdy fakt k smichu a nekdy k placi...),ale dlouho na mem disku tahle hra asi nezustane. S fotbalem se to da srovnavat jen hodne tezko :-(. Je mi lito Painkillere, ale je to proste tak.... :mrgreen:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu