Jump to content

Lego Indian Jones


TyraniusXf_M00N

Recommended Posts

Detaili o LEGO indian jones

Každý, kdo se královsky bavil u LEGO Star Wars určitě s napětím očekává i kostičkovaného Indiana Jonese, který je momentálně tvořen v dílnách Traveller’s Tales. Až do dnešního dne však vývojáři úzkostlivě tajili jakékoliv bližší informace, a tak se všechno neslo jen na vlně spekulace. Tomu je ale konec, první oficiální detaily LEGO Indiana Jones jsou tu:

Začněme tedy základními fakty – hra bude parodovat filmovou trilogii. Tedy, podobně jako v případě Star Wars tak dostaneme možnost projít si celým příběhem, nepočítaje právě filmovaný čtvrtý díl. Hra proto bude rozdělena do tří kapitol po šesti misích, kde se setkáte se všemi podstatnými postavami a zažijete klasické filmové momenty. Samotná postava Indyho bude samozřejmě disponovat legendárním bičem, který užijete jak v boji proti nepřátelům, tak pro houpání se po lokacích. Vývojáři berou v úvahu také Indyho fobii z hadů, takže pokaždé, když narazíte na syčící bestii, nebude Indy ničeho schopen a někdo (spoluhráč, AI) mu bude muset pomoct.

Oproti Lego Star Wars by měl být Indiana Jones mnohem otevřenější, ne tak okatě lineární (zase to slovo), a to by mělo ze hry činit ještě zábavnější počin, nežli v případě svého předchůdce. Vývojáři rovněž vymazali ze hry Nacisty, „ty opravdu moc moc zlé lidi“, prý čistě z etického hlediska a také s ohledem na „dětskou“ filozofii kostiček Lego.

Vývojáři v závěru rozhovoru pro časopis Edge (č. 186) řekli, že nechtějí s konceptem hry příliš experimentovat a počítají s úspěchem, jako v případě Star Wars. Uvidíme tedy, nakolik bude Jones úspěšný – snad ve všech myslitelných verzích vychází už v červnu.

t_4956c967c14b2532f0927a0fe6cdfd.jpg t_85c9ab1f6e43da77f470678568b5a1.jpg t_fdc961e74ab38f96b66c70a3d6a26e.jpg t_5d4908dd1d5cc60434f483fe61085e.jpg

_______________________________________________________________

Co myslite ..bude to dobry ? :-D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
pls nemuže mi nekdo pomoc sekl jsem se v 2.dile když na velikim bežicím pásu objevil jeden chalp a furt po mne hazi kameny.skusil sem toho hodne,ale nemuzu se pres nej dostat:-(

Vezmi si zenskou, dynamit a skakej za nim pres ten velky valec.Vzdycky, kdyz si vezme kamen, tak na nej hod dynamit...8)

Link to comment
Share on other sites

sakra mam zasek - v urovni s hadama nevim kam jit dal, jak tam byly ty schody tak sem to zkazil a je z toho rovnej kus a kdyz se kousek vratim tak sou tam ohromny vrata a plosina jenze nevim co s tim pls poradte

musíš vzít obě bedny a před vratama jsou plošiny.......vezmeš bedny a necháš se vyvézt nahoru a bednu dáš do oka.......první bedna je nahoře druhá dole (k tý se může blbě)......dělal jsem to půl hodiny než sem na to přišel.............

Link to comment
Share on other sites

Odhaduju, že než to dohraju na 100% strávím hraním minimálně 50 hodin........zatím moje nejhranější hra :)

heh to jo..ja mam na LEGO STAR WARS nahranych 43 hodin a mam nakych 76% ale to je dalko tezsi nez LEGO INDIANA JONES...ale taky mam v planu to dohrat na 100%..oboje dvoje...sou to jedine hry co ted mam v psp :)

:love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy