Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

obyčejné DVD jako UMD disk


Guest Anonymous

Otázka

Guest Anonymous

..nezkoušeli jste někdo rozdělat Váš nepoužitelný UMD demo disk, vzít obyčejné DVD či malé CD, zmenšit kutilskými nástroji jeho průměr na odpovídající stejnou velikost jako UMD disk, ..nové, upravené DVD či CD vložit do krabičky od stávajícího UMD disku a zasunout do UMD mechaniky na PSP? Jako nápad by se to zdálo dobré, ale jen to odzkoušet.. :shock: :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Guest Anonymous
myslim,ze je to absolutni blbost!nepujde nejak vytvorit kopii UMD.ale kdyz se ti to podari,dej vědět
Nemyslím dělat kopie her, třeba si vypálit svoje MP3 či filmy, ..na to m by nezáleželo, jde o to, ..jestli by to PSP umělo přečíst !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

..je jasný, že samotné hry jsou všechny kódované a chráněné proti kopírování, to je logický ..jde jen o to, nezahltit svoji 1GB pamět potřebnými - nepotřebnými soubory, jako např. MP3 a filmy, ..když v paměti můžu mít právě třeba ty hry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no,ale kde sehnat tak velky cd jako je UMD?dvd je velky a minidisky sou jiny...nejlepsi je koupit kartu msd.a nebo muzes zkusit udelat z karty vystup na pripojeni ext.disku,videl sem na jednom foru,jak borec pripajel k mmc karte disk 4gb-otazka je,jestli to fakt fungovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no,ale kde sehnat tak velky cd jako je UMD?dvd je velky a minidisky sou jiny...nejlepsi je koupit kartu msd.a nebo muzes zkusit udelat z karty vystup na pripojeni ext.disku,videl sem na jednom foru,jak borec pripajel k mmc karte disk 4gb-otazka je,jestli to fakt fungovalo

vždyť psal, mít nějaký nářadíčko a pohrát si stím :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno pochybuju že by to šlo...DVD je to 2vrstvé nejspíš s menší stopou zápisu, 6CM (miniDVD maj 8cm)...navíc ořezánim se zničí TOC...stopa kde sou údaje o DVD..co na něm je, výrobcem fabrika, rychlost čtení a tak...

jinak takhle vypadá UMD orzebraný, nezkoušet...u mě to byl omyl...to musim slepit :D

umd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno pochybuju že by to šlo...DVD je to 2vrstvé nejspíš s menší stopou zápisu, 6CM (miniDVD maj 8cm)...navíc ořezánim se zničí TOC...stopa kde sou údaje o DVD..co na něm je, výrobcem fabrika, rychlost čtení a tak...

jinak takhle vypadá UMD orzebraný, nezkoušet...u mě to byl omyl...to musim slepit :D

umd.jpg

zus ten samotný disk dát do pc :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jejda tohle je teda topic, asi někdo nemá co dělat, tak vymejšlí blbosti :D . Nevím, jak by někdo chtěl upravit normální dvd, aby mělo velikost umd, vždyť by to dvd tím poničil, a není umd něco jako CD a DVD, tada úplně něco jinýho? No prostě je to blbost, skoro škoda se k tomu vyjadřovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jejda tohle je teda topic, asi někdo nemá co dělat, tak vymejšlí blbosti :D . Nevím, jak by někdo chtěl upravit normální dvd, aby mělo velikost umd, vždyť by to dvd tím poničil, a není umd něco jako CD a DVD, tada úplně něco jinýho? No prostě je to blbost, skoro škoda se k tomu vyjadřovat :D

tak se nevyjadřuj :!: :twisted:

sranda :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

UMD zabíra 1.8 GB díky té zmenšené velikosti, ..kdyby bylo stejně velké jak obyč. DVD tak by mělo těch 4.7 GB, ...UMD je jinak dvouvrstvé, ale to nic nemění na tom, jestli tam je jedno nebo dvou, ..jedno je vždy snažší na přečtení v DVD mechanice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

No prostě je to kravina, UMD a DVD fungují na úplně jiném principu, i kdyby se někomu povedlo miniDVD narvat do UMD obalu, tak to PSP stejně nepřečte, takže nevím, o čem se tady bavíte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

..seš si naprosto jistej? ..kdo nic nevyzkouší, tak na nic nepřijde, ..to je logický, ..to je tvůj případ !! ..podívej se na hackery, ..kdyby nic nevyzkoušeli, ..tak budeš do dneška tvrdit, že PSP je neprolomitelnej...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
..seš si naprosto jistej? ..kdo nic nevyzkouší, tak na nic nepřijde, ..to je logický, ..to je tvůj případ !! ..podívej se na hackery, ..kdyby nic nevyzkoušeli, ..tak budeš do dneška tvrdit, že PSP je neprolomitelnej...!

tak jestli je tohle na mě, tak mi ukaž nějakej link, kde je napsaný, že umd je to samý jako dvd, já se nechám poučit. A pak mi prosím tě řekni, jak by jsi chtěl upravit dvd na velikost umd, aby bylo funkčí? A kdyby jsi tady na fóru byl trošku dýl, tak by jsi třeba zjistil, že já nikdy neříkal, že psp je neprolomitelný. Já říkám pravej opak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu