Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoooc!! Asi brick :(


Guest ascent

Otázka

Cuzz lidi, potrebuji help! ruzne sem menil firmwary a moc mi to neslo(porad sem upgradoval a downgradoval), ruzne sem to kombinoval s programky pak asi po ctyrech dnech sem spustil potrebny downgrade. Instalace zacala a nebylo jak ji ukoncit-napsalo to to ze neco nejde prepsat a dokonceno 0%. Nechal sem to pres noc a rano tam bylo porad 0%. Tak sem to resetoval (ptze to jinak neslo vypnout) a pak uz sem to nezapnul. Kdyz to zapnu, tak sviti zelena kontrolka asi 20 vterin a pak se psp vypne :( . Poradte mi PLZZZZ kdokoliv co s tim, resp. nejlevnejsi reseni opravy, nebo neco na ten zbusob... Diky mooC!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

No myslím, že to nebude přes infra. Nevím jestli je v PSP rychlejší infraport jak v mobilu. Ale zkoušel jsem kdysi kámošovi posílat pár mb videjko a trvalo to hoooodně dlouho. A kdyby takhle kopírovali do PSP firmware tak by to bylo na hooooodně dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hmmmmmmmm...... OMFG! dik za rady :cry:

to sem pekne v p****i... Pokusim se jeste na googlu najit jak tak to asi dela sony! btw, kdybych si koupil mod chip a obnovil firmware, muzu ho pak (jak uz bylo neco zmineno) zase prodat? nebo to uz je naporad? Nemam ted totiz moc penez, ptze se mi navic podelala klavesnice na mobilu... To je asi nejaka mega smula :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmmmmmmmm...... OMFG! dik za rady :cry:

to sem pekne v p****i... Pokusim se jeste na googlu najit jak tak to asi dela sony! btw, kdybych si koupil mod chip a obnovil firmware, muzu ho pak (jak uz bylo neco zmineno) zase prodat? nebo to uz je naporad? Nemam ted totiz moc penez, ptze se mi navic podelala klavesnice na mobilu... To je asi nejaka mega smula :(

jo tak to musíš koukat všude možně po bazarech a sehnat nějaký PSP hoodně levně když nemáš prašulky mno jo mno není to zrovna levná záležitost:-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno, když už si ten mod chip koupíš a necháš nainstalovat, tak nevidím důvod to prodávat. Když dáš za chip i s instalací řekněme 3500,- tak PSP stejně asi za víc jak 5500,- neprodáš, takže zisk cca 2000,- . To už bych asi dal na rady Atryho a zkusil to prodat tak, jak to je nějakýmu koumákovi, kterej si to vezme na pokusy třeba za 1500,- . Ale teď nevim, jak jsi to myslel s tím "napořád"... Jestli počítáš s tím, že koupíš chip, namontuješ, obnovíš FW a chip zase odmontuješ, tak to bude asi dost krkolomný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hah, co znamena krkolomny? :D Presne tak sem to myslel... ale to by asi urcitte neslo, to je zakon schvalnosti :(

..to byla jen takova hypoteza...asi dost naivni..ikdyz teoreticky by to asi slo...

..jenze bys dal cca 3000 za modchip, 1000 za namontovani...a pak jeste naky prachy za odmontovani....navic je to uplne nejvic riskantni a nejisty...

..takze spis koukej po naky dobry koupi bazarovyho pspcka...tady sou casto dobry nabidky, chce to jen koukat...

..gudlak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A nebo sem cetl ze jde unbrick pomoci EPSILON rocevery tool nebo nejak tak... newite vo tom nekdo neco?

jj pokud se jedná o light brick tedy takový kdy jsou poškozené pouze informace a ne cela flash pamet tak to tenhle mod muze zachranit.. ovšem myslim že pokud si ho nemel v psp před brickem tak ti to není k ničemu..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj pokud se jedná o light brick tedy takový kdy jsou poškozené pouze informace a ne cela flash pamet tak to tenhle mod muze zachranit.. ovšem myslim že pokud si ho nemel v psp před brickem tak ti to není k ničemu..:)

trochu vedle :) EPSILON je typ biosu pro mod-chip takže se tim da unricknout aji totalni brick ale musi se namontovat mod chip ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sry ze to reknu tak hnusne ale kdyz s PSP zacinas to 1) pak 2)kdyz nemas zaruku tak si docela nevim jak to rit..proste jeste neco horsiho jak blazen kdyz to reknu spatne (neber osobne) tak idiot ze s tim takhle zkousis..jako asi kazdej tu zacinal a vsadim se ze nikdo nemenil FW jak se mu zachtelo ikdyz mu to zrovna neslo..aspon se toho treba zacnes bat kdyz PSP opravis..ale jako jak rikam si docela posuk kdyz to takhle dela.. to me fakt dostava ze lidi ktery maj PSP par dni tak s tim machrej jak ja nevim co nerikam ze s tim neco umim to ne..je tu x lidi kteri to umej vic a rozumnej tomu vic jak ja ale jako PSP uz mam taky nejakejch tech par mesicu a tohle bych si s nim fakt netroufnul..kamosovi ze skoly jsem musel 50x vysvetlovat ze nemuze delat downgrade jen tak ze si veme svoje PSP a nahraje si na nej na FW 2.60 FW 1.50 a pak jsem mu musel jak debilovi vysvetlovat ze kdyz ma TA-082 tak ze downgrade jen tak neprovede a on se byl schopnej se mnou hadat ze jo :D tak mu rikam at to zkusi no nezkusil..ale jako kdyz o tom s prominutim hovno vis tak se do toho neser :D ale preju hodne stesti at to PSP nejak vratis zpatky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

..pokud je to takhle, tak beru zpet co sem placnul :)

..o modchip sem se podrobne nezajimal..mylsle sem, ze to pouze umozni spouste PSP bud z jednoho, ci z druheho "chipu"...o vzajemne mozne "oprave" sem netusil...

..pokud je toto mozne, tak by teoreticky slo nainstalovat modchip - preflashnout brick (tim by to PSP zase fachalo) a pak modchip opet dat pryc a prodat :)

..ale to se mi nak nezda..pokud by sla obnovit puvodni pamet pomoci modchipu, tak by uz nekdo sestrojil nakou preflashovaci dokovaci stanici, ktera by opravila brick bez nutnosti titerne instalace modchipu.... :roll:

hh no ono to nebude zas tak dobre :D dat ho pak pryc kdyz uz bych ho tam mel tak bych ho tam nechal pac pak si s tim zase neco udela a kupovat dalsi?? to by se mu nevyplatilo to by mel uz nejakej normalni comp za to skoro :D jinak navic to pajet do PSP (ten tistak se ti tim maliko uz poskodi pac nikdy to nespajis jako stroj) a pak znova odpajet?? bych se vsadil ze si spaly zakladovku a PSP by uz NIKDY nespustil ani kdyby tam mel extra super modchip :D:D

jinak podle me se modchip hodi spis pro lidi co s PSP delaj pokusy lidi jako KGWS pac ten si udela neco s FW sice tio testuje na DH ale lepsi by bylo kdyby mohl rovnou na flash pameti a pak pro hackery kteri delaj downgradery a podobne protoze kdyz jsem cetl kolik meli spotrebu kdyz delali new downgrader jsem se malem posral:D mam za to ze nejakejch 20PSP to bylo :D takze tem se vyplati poridit modchip aby to mohli zrenovovat z toho druhyho FW..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hh to je docela slusny..:) aj tam chci halvne proto pac bych si chtel nejak ovlivnit svuj zivot a udelat si ho jako v pratelich..docela jsem se na tom stal zavislej a zacinam z toho mit depky ze takovej zivot nemam..ja ybch chtel ale do new yorku nejlepe tam kde patele bydleli..;) napis na ICq a domluvime to;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu