Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoooc!! Asi brick :(


Guest ascent

Otázka

Cuzz lidi, potrebuji help! ruzne sem menil firmwary a moc mi to neslo(porad sem upgradoval a downgradoval), ruzne sem to kombinoval s programky pak asi po ctyrech dnech sem spustil potrebny downgrade. Instalace zacala a nebylo jak ji ukoncit-napsalo to to ze neco nejde prepsat a dokonceno 0%. Nechal sem to pres noc a rano tam bylo porad 0%. Tak sem to resetoval (ptze to jinak neslo vypnout) a pak uz sem to nezapnul. Kdyz to zapnu, tak sviti zelena kontrolka asi 20 vterin a pak se psp vypne :( . Poradte mi PLZZZZ kdokoliv co s tim, resp. nejlevnejsi reseni opravy, nebo neco na ten zbusob... Diky mooC!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
co lidi, ja do statu jedu pristi rok :p budu prodavat na trznici zeleninu za 10USD na hodinu...

no je to docela mazec ale stve me ze nebudu moct pozadat o zelenou kartu docela dost me tos tve..chtel jsems e v americe usadit a pak pozadat o obcastvi ale jak to tak vidim tak to asi nevyjde..jedine ze bych tu kartu vyhral v tej loterii nebo ze bych si tam splasil nejakou holku a vzal se snni nebo nejaka kamoska tam odsud ktera by mi pomohla ale to pochybuju pac se tam na me kazdej akorat vysere a navic zadnou kamosku tam nemam..ve sportu taky nepatrim mezi ty spicky co tam jezdej a dostanou ji takze jsem uprimne receno v prdeli..ikdyby ty viza zrusili (coz doufam ze udelaj) tak stejnak tam nebudu moct bejt jako obcan:( coz je opravdu v prdeli ted ejste ke skole atd atd vymejslet jak to udelat s tou kartou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co lidi, ja do statu jedu pristi rok :p budu prodavat na trznici zeleninu za 10USD na hodinu...

no je to docela mazec ale stve me ze nebudu moct pozadat o zelenou kartu docela dost me tos tve..chtel jsems e v americe usadit a pak pozadat o obcastvi ale jak to tak vidim tak to asi nevyjde..jedine ze bych tu kartu vyhral v tej loterii nebo ze bych si tam splasil nejakou holku a vzal se snni nebo nejaka kamoska tam odsud ktera by mi pomohla ale to pochybuju pac se tam na me kazdej akorat vysere a navic zadnou kamosku tam nemam..ve sportu taky nepatrim mezi ty spicky co tam jezdej a dostanou ji takze jsem uprimne receno v prdeli..ikdyby ty viza zrusili (coz doufam ze udelaj) tak stejnak tam nebudu moct bejt jako obcan:( coz je opravdu v prdeli ted ejste ke skole atd atd vymejslet jak to udelat s tou kartou :(

...je to tady jeden megabrutalni offtopic...ikdyz ten brick uz asi nedoresime...

...jen by me zajimalo proc tak chces(te) do "JŮ ES EJ" - nechce se mi verit, ze si te "zlomil" jeden serial (pratele..nebo jak si to psal o par starnek vpredu)..

...amerika patri celkem mezi "nejvetsi diry sveta" - alespon ta civilizovana a precpana tlustejma amikama :) ...

...co je peknyho na tom , zit v preplnenym megacity...

...chapal bych snad jen moznost anglictiny, s vydelavanim to taky neni zas takovej med jak si predstavujete...pochybuju, ze tam cekaj na naky teenagery ze stredni evropy bez jakychkoliv zkusenosti a dovednosti (..beru zpet pokud ses v nakym oboru fakt trida...ale to uz by si byl asi pryc z cr)

...takhle muzes pocitat maximalne s nakym prihazovacem na stavbe nebo mytim nadobi...

...do ameriky bych jel maximalne jako turista nebo na nakej stud. pobyt, ale zit tam...ee

...kdyz uz se chces zdekovat z CR(jakoze ten postoj zcasti i chapu), tak zkus treba premejslet o australii, irsku....tam se dle myho setkas s mnohem privetivejsim prostredim, lidma i celkove vsim....a sou tam klokani 8) ..(teda ne v irsku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenže v Austrálii sou tak drsný imigrační podmínky že jestli by tam za rok chtěli vyrazit, tak aby začali vyplňovat formuláře a cvakat poplatky jen za to že příjmou žádost, za vyřízení se při kladným výsledku platí zas. Vyřízení obyčejnýho turistickýho víza do US trvá měsíc, pracovní cca tři měsíce ale sem tak rok a to bych si nelajsknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co lidi, ja do statu jedu pristi rok :p budu prodavat na trznici zeleninu za 10USD na hodinu...

no je to docela mazec ale stve me ze nebudu moct pozadat o zelenou kartu docela dost me tos tve..chtel jsems e v americe usadit a pak pozadat o obcastvi ale jak to tak vidim tak to asi nevyjde..jedine ze bych tu kartu vyhral v tej loterii nebo ze bych si tam splasil nejakou holku a vzal se snni nebo nejaka kamoska tam odsud ktera by mi pomohla ale to pochybuju pac se tam na me kazdej akorat vysere a navic zadnou kamosku tam nemam..ve sportu taky nepatrim mezi ty spicky co tam jezdej a dostanou ji takze jsem uprimne receno v prdeli..ikdyby ty viza zrusili (coz doufam ze udelaj) tak stejnak tam nebudu moct bejt jako obcan:( coz je opravdu v prdeli ted ejste ke skole atd atd vymejslet jak to udelat s tou kartou :(

nebo tak tam bez studovat v anglictine :wink: a treba pozdeji to nejak vyresis ale aspon si udelas na USA nazor jako ja bych tam taky chtel ale studovat v anglictine newim jestli bych zvladl (jako sice budu delat FCE ale stejne newim jestli bych si na to troufl) :?

ale byt stejne tebou jedu do Kanady bracha tam byl a super :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to ako aby ste si ho mohly stiahnut a pouzivat napriklad :mrgreen:
To je sice hezke ale je to SPAM :evil:

predpokladam, ze zartujes... :mrgreen:

(v pripade, ze nezartujes, tak dodavam, ze mootoo (tak ako ja predtym) upozornil dotycnych, ze pisu OT)

:lol: já sem lama, sr motoo, nevšiml sem si toho :roll: já sem hroznej čtu tolik topiců že sem to nepostřeh sry, díky bandito za opravu :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no je to docela mazec ale stve me ze nebudu moct pozadat o zelenou kartu docela dost me tos tve..chtel jsems e v americe usadit a pak pozadat o obcastvi ale jak to tak vidim tak to asi nevyjde..jedine ze bych tu kartu vyhral v tej loterii nebo ze bych si tam splasil nejakou holku a vzal se snni nebo nejaka kamoska tam odsud ktera by mi pomohla ale to pochybuju pac se tam na me kazdej akorat vysere a navic zadnou kamosku tam nemam..ve sportu taky nepatrim mezi ty spicky co tam jezdej a dostanou ji takze jsem uprimne receno v prdeli..ikdyby ty viza zrusili (coz doufam ze udelaj) tak stejnak tam nebudu moct bejt jako obcan:( coz je opravdu v prdeli ted ejste ke skole atd atd vymejslet jak to udelat s tou kartou :(

...je to tady jeden megabrutalni offtopic...ikdyz ten brick uz asi nedoresime...

...jen by me zajimalo proc tak chces(te) do "JŮ ES EJ" - nechce se mi verit, ze si te "zlomil" jeden serial (pratele..nebo jak si to psal o par starnek vpredu)..

...amerika patri celkem mezi "nejvetsi diry sveta" - alespon ta civilizovana a precpana tlustejma amikama :) ...

...co je peknyho na tom , zit v preplnenym megacity...

...chapal bych snad jen moznost anglictiny, s vydelavanim to taky neni zas takovej med jak si predstavujete...pochybuju, ze tam cekaj na naky teenagery ze stredni evropy bez jakychkoliv zkusenosti a dovednosti (..beru zpet pokud ses v nakym oboru fakt trida...ale to uz by si byl asi pryc z cr)

...takhle muzes pocitat maximalne s nakym prihazovacem na stavbe nebo mytim nadobi...

...do ameriky bych jel maximalne jako turista nebo na nakej stud. pobyt, ale zit tam...ee

...kdyz uz se chces zdekovat z CR(jakoze ten postoj zcasti i chapu), tak zkus treba premejslet o australii, irsku....tam se dle myho setkas s mnohem privetivejsim prostredim, lidma i celkove vsim....a sou tam klokani 8) ..(teda ne v irsku)

tak ziskali si me ty pratele ale hlavne i to ze me se amerika libi uz od malicka a uz odmalicka me to pritahuje..to MEGAVELKY mesto..a mas pravduu sjem chcipak ze stredni skoly..:) taky silne pochybuju ze tam na me cekaj ale rad bych kdyby me tam treba dostala nejaka firma ikdyz o tom SILNE pohybuju pac ani ta firma na me enceka..ale jinak irsko se mi jako libi (to mi radi snad kazdej:D vsichni amerika ne irsko jo :D ) ale tam se mi nelibi pocasi a navic anglie sama o sobe taky nic moc..jako krasna ze me to jo ale nechtel bych tam asi bydlet..jinak v australii jsou ty propasti X krat mensi a sance tam ziskat nejakej DOBREJ job je miziva..to mi ver..je sice pravda ze tam jsou HODNE zazobany ale to ty rodaci..to se ujmu spis v UsA nez v australii..a navic se mi USA vic libi..:) konkretne New York..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu