Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

mám fw 2.60 a potřebuju 2.81 jak na to?


Guest Dolf

Recommended Posts

Heh tak sorry :D ještě musím počkat až se mi nabije baterka mi to hlásí. takže to jen takle jednoduchý jo? Fakt sorry mám ho první den :roll:
Ano je to takhle jednoduché.Ale pozor-po tomhle updatu si už nezpustíš ISO a další homebrew z karty.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn radši si udělej update na 2.71 SE-B a nebo downgrade na 1.50 ale co to už je na Tobě ale kupovat hry za 1.500kč mno není to nic levnýho koupil jsem si 3 origoš a pak jsem přešel na iso hry :lol:
Všechny hry (kromě teda novinek) jsou na netu za mnohem míň něž za 1500 pokud si to kupoval za 1500 tak seš s prominutím blb*j protože na netu je to všechno levnější
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
tjn radši si udělej update na 2.71 SE-B a nebo downgrade na 1.50 ale co to už je na Tobě ale kupovat hry za 1.500kč mno není to nic levnýho koupil jsem si 3 origoš a pak jsem přešel na iso hry :lol:
Všechny hry (kromě teda novinek) jsou na netu za mnohem míň něž za 1500 pokud si to kupoval za 1500 tak seš s prominutím blb*j protože na netu je to všechno levnější

sry za offt.noo nvm kdo je tady blb*j.... jen se mu snažil vysvětlit klady a zapory tak nvm co to tady zkoušíš... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu