Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MORTAL KOMBAT


QWER

Recommended Posts

Guest PAINkillerCZE

mk je o skillu ne o mackani vsech tlacitek jako u tekkenovi...jako pride me trapas , kdyz si vemu eddyho v tekemu,mackam totalne vsechny tlacitka furt dokola a vyhraju...tohle je proste ubohy...jak rikam mk je o skillu =))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže říkáte, že by mohlo mít smysl do MK jít?

Jako MK4 na PC mě docela dost bavilo. Ale to už je hodně let zpátky. Takže těžko říct jak se na to budu dívat teď. Tehdy jsem na hry moc náročný nebyl. Teď už mám docela dost vyšší nároky.

Ale u MK mi prostě přišlo, že mám sice mnohem míň úderů, ale dají se mnohem líp kombinovat. U tekkena jich byla stovka. Z toho 40 nešlo použít, dalších 40 se použít dalo, ale neměli využití a ze zbytku se člověk naučil pár kombinací který mačkal a šance na výhru byly stejný ať hrál po slepu nebo na to koukal.

Navíc jak jsem koukal na trailer, tak MK by měl mít víc módů ne? Nejen mlácení. Ale i snad nějaký další? Co mě zaujalo byly třeba šachy. Člvoěk i když dostane náldu přemýšlet, tak nemusí měnit UMD :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken je jednoduchej a komba se naučí každej debil..Mortal je o hodně komplikovanější a cesta k ovládání těch nejdrsnějších komb může trvat roky učení i pro zapřísáhlího skillzora:) Tekken mě přestal bavit hodně brzo a už je to nuda a nemá co nabídnout..v MK: unchained mám odehranejch přes 900 zápasů, z toho 500 za noob saibota a smoka a baví mě to čím dál víc protože jsem teprve na začátku a do mastera mám ještě hodně daleko:) 3 dny jsem se učil jedno kombo a přesto se mi nepovede pokaždý..takže kdo prahne po nějaký zábavný bojovce která vydrží věčně tak by měl jít určitě do MK:) já osobně jsem očekával, že to nebude dosahovat kvalit starších dílů ale spletl jsem se:)

a kdo má zájem tak si může stáhnout 325 MB video těch možná nejdrsnějších kombo masakrů s názvem "Mortal Kombat Destruction" na jehož tvorbě pracovaly ty nejnaskillovanější borci několik let))

tady je odkaz ke stažení: http://www.ultimatemk.com/cvids.php

nebo na něj můžete mrknout na youtube:

PART 1

PART 2

a je to fakt peklo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no škoda že někdo neudělá i bojovku, kde by bylo třeba víc zapojit mozek :-)

Jakože ať Tekken a nebo i nejspíš MK mi přijdou jakože je to hlavně o nacvičení přesných kombinací kláves. A to potom člověk zkouší mačkat a doufá že protivník nevykreje první úder a tím mu dají šílenou nezablokovatelnou sadu :-/

Docela bych bral nějakou bojovku, co měla jednoduše ovladatelný údery (klidně hodně komb ale kambinace tak max na 2 až 3 tlačítka a nebyl by tam tolik důraz na načasování...) a odehrávala by setak akorát zpomaleně...

Takže aby člověk stíhal sledovat co dělá soupeř a mohl na to reagovat patřičným krytem či vhodným úderem.

Těžko to pospat. Ne aby souboj byl o tom že soupeřím s ovládáním kde se tři dny učím namačkat dlouhý kombo. Ale abych soupeřil s protivníkem a komba ktomu byly jen prostředek... Místo dlouhýho učení jak kombo použít, abych se ho dlouze učit použít ve správnou chívli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest PAINkillerCZE
tekken je jednoduchej a komba se naučí každej ****..Mortal je o hodně komplikovanější a cesta k ovládání těch nejdrsnějších komb může trvat roky učení i pro zapřísáhlího skillzora:) Tekken mě přestal bavit hodně brzo a už je to nuda a nemá co nabídnout..v MK: unchained mám odehranejch přes 900 zápasů, z toho 500 za noob saibota a smoka a baví mě to čím dál víc protože jsem teprve na začátku a do mastera mám ještě hodně daleko:) 3 dny jsem se učil jedno kombo a přesto se mi nepovede pokaždý..takže kdo prahne po nějaký zábavný bojovce která vydrží věčně tak by měl jít určitě do MK:) já osobně jsem očekával, že to nebude dosahovat kvalit starších dílů ale spletl jsem se:)

a kdo má zájem tak si může stáhnout 325 MB video těch možná nejdrsnějších kombo masakrů s názvem "Mortal Kombat Destruction" na jehož tvorbě pracovaly ty nejnaskillovanější borci několik let))

tady je odkaz ke stažení: http://www.ultimatemk.com/cvids.php

nebo na něj můžete mrknout na youtube:

PART 1

PART 2

a je to fakt peklo)

hej dik super web ten prvni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no škoda že někdo neudělá i bojovku, kde by bylo třeba víc zapojit mozek :-)

Jakože ať Tekken a nebo i nejspíš MK mi přijdou jakože je to hlavně o nacvičení přesných kombinací kláves. A to potom člověk zkouší mačkat a doufá že protivník nevykreje první úder a tím mu dají šílenou nezablokovatelnou sadu :-/

Docela bych bral nějakou bojovku, co měla jednoduše ovladatelný údery (klidně hodně komb ale kambinace tak max na 2 až 3 tlačítka a nebyl by tam tolik důraz na načasování...) a odehrávala by setak akorát zpomaleně...

Takže aby člověk stíhal sledovat co dělá soupeř a mohl na to reagovat patřičným krytem či vhodným úderem.

Těžko to pospat. Ne aby souboj byl o tom že soupeřím s ovládáním kde se tři dny učím namačkat dlouhý kombo. Ale abych soupeřil s protivníkem a komba ktomu byly jen prostředek... Místo dlouhýho učení jak kombo použít, abych se ho dlouze učit použít ve správnou chívli.

suhlas...napr. taky Die by the sword na PC...pozna niekto ? Nieje to sice bojovka, ale ol tam vymysleny genialny subojovy system, kde ste pohybom mysi ovladali svoj mec. Trvalo fakt dlho nez som sa ho naucil ovladat dobre, ale potom nebol problem zabit protivnika jedinym dobre mierenym uderom cez krk :) hlava dole...

Nic lepsie som v ziadnej inej hre nenasiel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá ten MK nějak primitivní bonusy? ANi jsem nedokončil celý tutoriál a šel jsem an ně kouknout. Jsou nějaký levný a nevím v mnoha místech se místo bonusu najdou další peníze... takže mám pocit že jen az tutoriál odeemču přes tři čtvrtě bonusů??? To je nějaký divný ne? Člvoěk by řekl, že na ně bude muset pracně vydělávat hraním....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Čau lidi, je to debilní dotaz, ale nějak jsem nepřišel na to, jak, nebo jestli jde u Scorpiona v MK unchained nahodit vzhled z MK4? Něco takovýho jsem koupil v kryptě, ale nevim, jak to použít. Btw, Sub-zero vypadá otřesně... jak trhač ze želv ninja :-!. Měl jsem radši tu starou vizáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu