Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otázka ohledně slotu


MaharadZa

Otázka

Hodlám si koupit DSliteko ,všecko jsem si pročetl a tak....a pochopil jsem z toho ,že když si koupím R4 Revo samozřejmě nějakou tu paměťovku.Tak budu používat jen SLOT 1 na hraní NDS romek,filmů,mp3.....Když GBA hry bych ani hrát nechtěl,nemusím SLOT 2 vůbec používat,chápu to dobře?:)A savy her se ukládají též na paměťovou kartu?:) díky

Změněn název ~ TypeK^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přesne tak slot-2 kartu na to nepotřebuješ(teda jestli nechceš používat např. již zmíněné GBA hry,Opera web browser,nebo vybrování her které toto podporují)a každý save ke hře máš na stejném místě kde máš hru, doufám že jsem ti to nějak vysvětlil.Tak zatim a cya :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přesne tak slot-2 kartu na to nepotřebuješ(teda jestli nechceš používat např. již zmíněné GBA hry,Opera web browser,nebo vybrování her které toto podporují)a každý save ke hře máš na stejném místě kde máš hru, doufám že jsem ti to nějak vysvětlil.Tak zatim a cya :)

Dík moc kámo,máš to u mě:) Pěkná kytička:-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu