Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Obvilion IV


f-007

Otázka

potrebuju poradit s nekolika vecma...

1) kdyz kradu tak kradu v noci a jsem skrceny a jdu k obeti okradu ji ale stejne me chyti i kdyz utecu nevite jak dokazat aby me nechytili?

2)jak si zvisim bojovou silu?

3)nemel by jste nekdo navod na internetu myslim questu nikde sem to nenasel a to jsem prolizal aj seznam...

Opravdu moc dekuji za kazdou odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
omg stačí zadat do seznamu oblivion a první strana co ti to vyplivne tak tam je uplně všechno,sílu zvyšuješ prostě bojem a levelováním,a chytěj tě protože pravděpodobně neumíš krást !
dik no zkusim to jo a uz jsem prisel na to kradeni :lol: clovek musi stat a ja musim byt co uplne nejbliz ukradnu a jdu zas pric a v poho :lol: omlouvam se preklepl jsem se opmlouvam se.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg stačí zadat do seznamu oblivion a první strana co ti to vyplivne tak tam je uplně všechno,sílu zvyšuješ prostě bojem a levelováním,a chytěj tě protože pravděpodobně neumíš krást !

krats uz jsem se naucil a poprve co jsem dal obvilion TED do seznamu se mi jako prvni a jako druhe a jako treti a jako ctvrte a jako pate zobrazilo mininova na stahnuti te hry.... :dozey: omlouvam se melo to byt spolu s prvnim prispevkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu