Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 otázečky před koupí


mobisek

Otázka

ahoj, vsem zkusenym ps3 paranum:bash::)nez si pujdu vysnenou ps3 koupit, mel bych par otazek, abych pak se rovnou vrhnul na to a nemusel hledat, sice nejsem zadny amater ale neco jsem se proste nedocetl a nebo se mi to nechtelo cele procitat:):!:

1. ps3 pripojim k netu normalni kabelem z modemu, nemusim nikde nic nastavovat???a bude rovnou pristup do PSN a store???

2. nema nahodou nekdo zkusenost jestli volant logitech momo bude fungovat i s ps3????nekde jsem cetl ze jo nekde zase ze neee tak prosim poradte!!!!!

3. jaky mate zkusenosti s dualshockem 3????

4. upgrade firmware se provadi automaticky po zapnuti???

5. sluzba home uz je v provozu???nebo musim taky stahnout??

6. budu kupovat PS3 40GB a ta ma podporu ps2 her nebo ne??jsem cetl ze to jde s pomoci noveho firmware a nekde zase ze nejde......

dekuju vsem kteri se pokusi mi na vsechno odpovedet, nejsem zadny lamer mel jsem vsechny ps a ted se tesim na novou a na GT5P a GTA4 asi ani nedospim:)ale budu muset hodne pracovat aby byli money:cheesygrin::cheesygrin:

tak se mejte krasne a jeste jednou diky za rady.............

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

marek_2080: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

konzole se ma prodávat ve verzich 12GB a 500GB, 250GB by nemela byt urcena pro nas trch nebo az pozdeji ale k 12GB by měl jit dokoupit HDD specialně od SONY takže pouze pokud zrovna koupis ten 500 GB verzi mel bys usetrit hodně penez urcite to bude modobne jak u mrkvosoftu kde když si dokoupis hdd ke 4 GB verzi tak zaplatis majlant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jedine co ukaze jestli byla super slim dobra je cas, nikdo z nas nemel super slima v rukou nikdo ho z nas ani nevidel nazivo a takové negativní postoje. Jinak mluvit o kvalite psatu u PS3 slim :D no nevim ale to praskaní ps3 po zapnuti o nejake extra kvalite nesvedci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A kdybych si koupil Superslim+AC:3 z xzone,bude ten AC:3 česky ?? sice AC:3 z xzone samostatně česky je , ale tohle asi bude AC:3 anglicky,nebo ne ?

Ja nepracujem v xzone, tak ti doporucujem sa obratit na nich :D

EDIT: a vlastne teraz som tam pozrel, tak v diskusii mas odpoved! http://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=838

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, všechno bundly obsahují stejné hry, které jsou právě v prodeji ? :D to znamená že budou česky ?

Ach jaj... "Dotaz:Dobrý den,mám otázku,Assassins creed 3 bude v balení v češtině ? " Odpoved: Ano, všechno bundly obsahují stejné hry, které jsou právě v prodeji.".....comu nerozumies? A ked si neveriaci Tomas, tak mas tam aj kontakt http://www.xzone.cz/info.php3#7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc nedoufej. Pokud by to možné bylo, stačilo by si hru půjčit, naistalovat a poslat dál. Jsou země, kde je zcela legální a rozšířené půjčování her, samozřejmě za určitý poplatek. To by si už originál nekoupil snad nikdo.

Xbox umožňuje kompletní instalace her, ale DVD musí být v mechanice také. Stejný důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,prosím o radu,chci si koupit PS 3,mám koupit za 7400 Kč super slim se hrou , nebo slim ? Prý ten superslim má nějaké blbé vkládání disků,že se to hned zničí ...+superslim třeba s assassisn creed 3 měl stát 6000 kč +- , a na xzone je za 7400,tak poradte i nějaký levný obchod na to,díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych koupil slim ten superslim ma blbe vkladani disku a moc se mi nelibi a je zbytecne drahy za tu cenu si kup slima 320GB + nejake hry

tady mas nejake linky : sice 160 ale +2 hry http://www.sonycb.cz/cz/e-shop/183322/c2535-playstation-3/sony-playstation-3-160gb-2b-resistance-3-2b-uncharted-3.html

pack http://shop.softcom.cz/eshop/sony-playstation-3-320gb-move-pack-tennis-4-uncharted-2-uncharted-1_d117528.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,prosím o radu,chci si koupit PS 3,mám koupit za 7400 Kč super slim se hrou , nebo slim ? Prý ten superslim má nějaké blbé vkládání disků,že se to hned zničí ...+superslim třeba s assassisn creed 3 měl stát 6000 kč +- , a na xzone je za 7400,tak poradte i nějaký levný obchod na to,díky

PS3 SSlim vychází až 28.9, takže co se týče vkládání disků ti o tom asi nikdo nic neřekne když ho nikdo neměl ani v ruce, jediný co tu je jsou videa a to si dokážeš snad posoudit sám ne?

jestli koupit superslim nebo slim je tet spíš otázkou vzhledu, zase je to na tobě...osobně bych bral Slimko dokud ho ještě prodávaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu